Kategoriler
Renkler

Rüyada Beyaz Zarf Ve Kargo Görmek

Rüyada beyaz zarf ve kargo görmek ne demektir?

Değerli Yorumcu; Ben esimin iş durumuyla ile ilgili olarak (borçlarımız var, biraz maddi sıkıntıdayız) Hayirli bir iş kapisi acilacak mi? daha Bol kazanc elde edebilecegimiz bir iş olacak mi niyetiyle 7 gün istihare Namazi kildim. Enterasan olan istiharenin ilk Ve son Gunu. Gormus olduğum ruyalar.

Istiharenin birinci Gunu ; Rüyamda Bana bir Telefon geliyor, konuşuyorum Kim olduğunu hatirlamiyorum, Sonra beyaz bir zarf geliyor Ve duvardaki takvime bakiyorum Beyaz Takvim uzerinde carpi ile işaretlenmis 19 MART net bir şekilde işaretli idi.

Istiharenin son Gunu ; Bana kargo geliyor uzak bir yerden eşim olabilir ( Kendisi Normalde yurtdisinda çalışıyor ) Kargo posetini actigimda yine bir tarihle karsilasiyorum 2 EYLUL 2013.

Bana çok enteresan geldi, istihare Gibi dinen Bir şey Icin kilinan bir Namaz neticesinde ozellikle ilk Ve son gün bu tarihleri görmek Ben çok etkiledi Ve iyi bir seyler olacagina inaniyorum. Yorumunuzu merakla bekliyorum. Saygilarimla, Seda. Rüyanın unsurları: istihare, telefon, beyaz zarf, tarih, kargo

Rüyada beyaz zarf ve kargo görmek yorumu

Seda Merhaba, gönderdiğin rüya için teşekkür ederim. Sizin gerçekten kalpten inanan biri olduğunuza inanaıyorum ve rüyalarınızın hakkınızda çok hayırlı şeyler müjdelediğini belirtmek istiyorum.

Telefon iletişim, haber demektir. Rüyada zarf görmek çabalarınızın sonucu olarak amacınıza ulaşacağınıza işarettir. Beyaz zarf ise bunun sonucunun hayırlı olacağını simgelemektedir. 19 mart sizin için bir şey ifade ediyor mu? onu düşünün. Beyaz takvim de aydınlık geleceği simgeler.

Kargodan kargo almak önemli ve yazılı bir mesaj almaya, Aynı zamanda Gizli bir Emanet almak anlamındadır. Aynı şekilde 2 EYLUL 2013 tarihini düşünün. Her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misiniz?

“Rüyada Beyaz Zarf Ve Kargo Görmek” için bir yanıt

Degerli yorumcu ;

Gercekten Allah sizden razı olsun ..cok güzel yorumlamissiniz rüyamı ..

Belirtmiş oldugum ruyada gördüğüm tarihler ve gelişmelerle ilgili burdan paylaşacağımdan emin olabilirsiniz ..

Teşekkürler

Saygılarımla

Seda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir