Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Beyazlatıcı Görmek

Rüyada beyazlatıcı neye delalet eder?

Rüyamda işten eve dönüyorum sonra evde ölmüş babamı salonda otururken görüyorum. Koşup sarılıyorum, onu öpüp kokluyorum “seni çok özledim baba, neden daha önce gelmedin” diyorum, babam da “şimdi fırsat bulabildim, orada çok meşgulüm” dedi sonra cebinden bir küçük kutu çıkardı ve “bak sana öteki dünyadan bir hediye getirdim”. Merak ediyorum “bu ne baba” diye sordum, babamda bu diş beyazlatıcı, dişlerine iyi bakmıyorsun, sana bunu vermek için buraya geldim” dedi.

Sonra herhalde dalıp gitmişim çünkü devamı yok. sabah uyandığımda kendimi çok kötü hissettim, gerçek hayatta gerçekten dişlerim kötü durumda ağzımda 16 tane dolgulu veya tedavi edilmiş dişim var, çok sigara içtiğim için dişlerim de sarı. Bu ilahi bir mesaj mı bana yoksa bilinç altı mı? Teşekkürler yorumunuz için. 29, kadın, bekar, çalışıyor.

Rüyada beyazlatıcı görmek yorumu

Rüyada beyazlatıcı görmekBuket selam, bazı rüyalar var ki açıklaması çok zor, bu da onlardan biri. Çünkü sen dişlerindeki sorunu biliyorsun ve bu durumdan memnun değilsin. Bu bilinç altına yerleşmiş durumda. beynin böyle bir senaryo oluşturup dişlerine iyi bakman gerektiği sana bu yoldan mesaj vermek istemiş olabilir. Öte yandan bu rüya yorumlanabilir değerli bir rüya da olabilir ki o zaman ölmüş babanı canlı görmen ondan aldığın değerli özelliklerin farkında olmak ve ona göre davranmak gerektiği gösterir ve manevi bir hesaplaşmayı işaret edebilir.

Rüyada beyazlatıcı görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında işlemiş olduğu bazı günahların farkında olduğunu ve günahlardan arınmak için gerçekten samimi, içten gelen bir tövbe etmeye niyetli olduğunu ifade eder. Bu rüyanın en önemli mesajı tövbenizi hemen yapmak ve günahları terk etmek gerektiğidir. Rüyada ak, akça, akça pakça, akçıl, apak, bembeyaz, kar gibi, sütbeyaz, sütkırı aynı anlamdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir