Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Beyazlatmak

Rüyada beyazlatmak neye işaret eder?

Rüyamda evdeyim, arkadaşlarımla dolaşmaya çıkacağım, giyinip hazırlanacağım. En sevdiğim kot pantolonumu arıyorum ama bulamıyorum, anneme seslenip “anne, yeni aldığım kotumu bulamıyorum, nerede olduğunu biliyor musun” diyorum, annem başka odadan bana “biliyorum, balkonda asılı, onu yanlışlıkla beyazlarla yıkamışım, balkonda kuruyor” diye cevap verdi. Rüyamda balkona gidiyorum, çamaşır askısında pantolonumu göremiyorum “anne burada yok” diyorum.

Annem “orada kızım, rengi biraz beyazlaştı, onun için göremedin herhalde” deyince şok oluyorum, bakıyorum ki annem doğru söylüyor, en çok sevdiğim güzelim mavi jean alaca renkli, beyaz gri bir renge dönmüş “Anne!” diye bağırıyorum “sen ne yaptın benim pantolonuma” diyorum, annem gayet sakin bir şekilde “kızım biraz önce söyledim ya, yanlışlıkla beyazların içine atmışım, beyaz çamaşırlarla yıkanınca rengi beyazlamış” diye cevap verince sinirimden ağladım. Sabah uyandığımda bunun bir rüya olduğunu görünce derin bir oh çektim. Sizce bu neye işaret? 17, kadın, sevgilisi var, öğrenci.

Rüyada beyazlatmak yorumu

Rüyada beyazlatma işlemi beyazlatıcı, deterjan, çamaşır suyu vb. kimyasal madde ile yapılan işlemleri kapsamaktadır. Kullanılan beyazlatma malzemesi ve beyazlatılan yere göre rüya açıklaması farklı anlam kazanır. Beyazlatmak herhangi bir şeyi veya bir yeri temizlemek, parlatmak, beyaz rengine döndürmek anlamındadır.

Rüyada bir yeri veya bir şeyi beyazlatmak, beyazlattığını görmek arınma veya şifa arama duygularını ifade eder. Bu yapılan bir hatanın telafisi, işlenen bir günahın tövbesi, ifade edilmemiş bir kötü emelin itirafı şeklinde olabilir. Ana mantık geçmişin izini silme isteğidir. Rüyada bir şeyin beyazladığını görmek rüyayı gören kişinin elde edeceği olgunluk sayesinde bir fındık kabuğunu doldurmayan ve ne kendisine ne de sevdiklerine bir yararı dokunmayan gereksiz meselelerle vakit geçirmeyi bırakıp faydalı ve hayırlı işler yapmaya başlayacağına delalet eder. Rüyada aklamak terimi de aynı anlama gelir.

“Rüyada Beyazlatmak” için 2 yanıt

Eşinin dişlerini beyazlamış görmek
Merhabalar, ben rüyamda eşimin dişlerini beyaz ve çok güzel gördüm, kız kardeşim “ya ama enişte ne güzel dişlerin olmuş, bende öyle istiyorum” diyordu. Acaba ne anlama geliyor, işletmeciyim, işlerimde çok iyi denemez, baya sıkıntılarım var, hem maddi hem manevi, yorumlarsanız sevinirim, kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir