Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Beyazlık Görmek

Rüyada beyazlık görmek neye delalet eder?

Ben dün gece çok güzel bir rüya gördüm, bu rüyanın hiç bitmemesini istedim ama ne yazık ki adı üzerinde rüya ve maalesef bitti. Hayatımda böyle hoş bir rüya görmediğim için anlamını çok merak etmemden dolayı sizi rahatsız ediyorum. Teşekkür ederim.

Rüyamda eşimle yatağımızda uyuyorum, sonra odada hafif hafif ılık bir rüzgarın estiğini hissettim ve bu rüzgar nereden geliyor diye yataktan kalktım. Rüzgar pencereyi açmış ve bu güzel esinti pencereden geliyormuş, pencereyi kapatmak için yanına gittiğimde vakit gece olmasına rağmen gökyüzünde kocaman yuvarlak bir beyazlık olduğunu fark ettim, gökyüzünde kocaman bir delik açılmış ve oradan beyaz bir ışık boru şeklinde dünyaya iniyordu.

Ben oraya baka kaldığımdan kocaman heybetli bir kahverengi renkli atın o beyaz ışıktan dünyaya indiğini gördüm, kahverengi at penceremin hemen ilerisine indi, tüyleri ışıl ışıl parlıyordu, at ile göz göze geldi, içimi bir sıcaklık sardı sonra at şahlandı ve boyu neredeyse bulunduğum ikinci kata erecekti, sonra koşarak uzaklaştı ve beyaz ışık kayboldu, yerini bulutla kapladı. Bunun anlamı sizce ne olabilir? 47, kadın, evli, bankacı.

Rüyada beyazlık görmek yorumu

Rüyada beyazlık görmekÇiğdem selam, bu olağanüstü hoş rüyanızı paylaştığın için çok teşekkür ediyorum. Rüyanın tüm unsurları yani ılık esinti, gökyüzündeki beyaz aydınlık, gökten inen heybetli at aynı yönde olumlu mesajlar vermektedir ki bu rüyanın anlamının güçlü olduğunu belirtir.

Rüyada beyazlık görmek iyiye, doğruya yönelişi simgeler, karanlığın sona erip aydınlık günlerin geldiğini temsil eder. Rüyada vücutta, ellerde, yüzde görülen beyazlık, beyazlama görmek günahlardan uzaklaşıp, takvaya işaret eder. Kıyafetlerde görülen beyazlık ( temizlik anlamında ) onurlu bir yaşama delalet eder.

Gökten indiğini gördüğün heybetli kahverengi at hakkında bilgiyi at rüya yorumu sayfasında inceleyebilirsin.

“Rüyada Beyazlık Görmek” için bir yanıt

Rüyada beyaz ışık çıktığını görmek
Yaşım 14, lise 1 öğrencesiyim, sınavlarım olduğu için hafif stresliyim. Rüyamda ailemin üzerinden beyazımsı bir ışık çıkıyordu, annem ise “cinler çıkıyor” diyordu, bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir