Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Beyin Ameliyatı Görmek

Rüyada beyin ameliyatı görmek neye delalet eder?

Rüyamda bana narkozsuz beyin ameliyatı yapıldığını gördüm. Rüyamda okyanusun ortasında mahsur kalmışım, hiç kimse yok, bir salın üstünde zor duruyorum, uzaktan okyanusun dibinde bir karaltı görüyorum,  gelen Japonların deniz altısı imiş,  beni kurtaracaklarmış , “beni nasıl kurtaracaksınız” diyorum, bir müddet sonra bir balina gönderiyorlar ama önce balina çarşafa sarılmış ,  sonra gri renkteki balina yanıma yaklaşıyor beni almaya, biraz korkuyorum, bir bakıyorum balinanın üst derisi açılmış oraya oturabilmem için, balinanın yüzülmüş derisinin içine yani balinanın yağlı yerine oturup kurtuluyorum.

Japonlar denizaltıya alıyorlar, beni ameliyat masasına yatırıyorlar, beyin ameliyatı olacakmışım, ameliyat masası ev kadar, bu arada eşimle çocuğum geliyorlar, onları “ameliyat var” deyip çıkartıyorlar, beni kesmeye başlıyorlar, diyorum ki “narkoz vermediniz, canım yandı” o anda narkoz veriyorlar uyuyorum.

Rüyada beyin ameliyatı olmak nasıl yorumlanır?

Beyin ameliyatı görmek ertelemiş olduğunuz kimi önemli sorunları işaret eder. Rüyada beyin ameliyatı olmak, beyin ameliyatı olduğunu görmek Yeniden düşünmeye gereksinim duyacağınız ve çözüm yolu arama faaliyetlerinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada beyin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Beyin Ameliyatı Görmek” için 2 yanıt

İyi günler, 1-2 gün arayla annem ve abim beni rüyasında gÖrmüş. abimin rüyasında ben beyin ameliyatına giriyormuşum ve kendisi de yanımda duruyormus. ayrıca kendisi de tıp okuyor. annem ise beni sınıfta kalırken görmüş. bu rüyaların anlamları nedir?

Rüyamda ablam beyin ameliyatı oluyordu, beyninin yarısını alıyorlardı, ameliyattan çıktı ve 4 gün içinde ayaklandı ama ilk ameliyattan çıkan 3 saat sonra ölüm haberi gelmişti, sonra bunlar oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir