Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Beyin Cerrahı Görmek

Rüyada beyin cerrahı ne demektir?

Merhabalar, Evli ve 1 çocuk annesiyim. Rüyamda işyerinde çalışırken mavi önlüğüyle beyin cerrahı olduğunu söyleyen biri girdi içeri. Patronumuzu sordu, bende “yok” dedim, ayaküstü biraz muhabbet ettik. Doktorun adı Engin imiş, bende “aa bende sizi ünlü oyuncu Engin Altan’a çok benzettiydim” dedim, gülüştük, şakalaştık. Onu uğurlarken ayağa kalktım, bana sarıldı ve “telefonuna numaramı kaydettim, görüşürüz” dedi. Ben tedirginledim ve kendimi geri çektim.

Ertesi gün onu görmek için hastaneye gittim, hastane çok kalabalıktı. Her yerde oteli andıran yataklar vardı, çalışanlar dahil yataklarından yeni kalkmış hazırlanıyorlardı, yatakların hepsi dağınıktı. Bense onların üstünden atlayıp doktoru arıyordum ama bir türlü bulamadım. Bir anda hastane otel oldu ve eşimi buldum karşımda. “Haydi geç oldu, kahvaltıya gidelim” dedi, giderken de teyzemin kızını gördüm uzaktan. “Bunun burada ne işi var” diye şaşırdım ama görüşmedik. Kahvaltı salonu diye de bir akrabımızın evine gittik. Girişte telefonla konuşuyordu, telefon sehpasında kekler, poğaçalar vardı. Orada da bir müddet kalıp çıktık. Sonra evimize geldik. Epey karmaşık- oradan oraya geçen bir rüyaydı. Hayır olmasını dileyip yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Rüyada beyin cerrahı görmek yorumu

Haklısınız, rüyanız oldukça karışık ve olaylar, unsurlar arasında bağlantı yok. Bu durum gerçek hayatınızda kafanızı karıştıran bir konu olduğunu simgeler. Bana göre rüyanın en önemli olan kısmı Adının Engin olduğunu söyleyen beyin cerrahı ile karşılaşmanız ve konuşmalarınızdır.

Öncelikle Engin isminin sizin için bir şey ifade edip etmediğini düşünmelisiniz. Rüyada Engin ismini duymak , Sizi çevreleyen zorlukların üstesinden kısa bir zaman sonra çıkacagınızı işaret eder.

Daha sonra bu kişinin mesleğinin özelliklerine bakmak gerekir. Rüyada cerrah görmek bu rüya sağlığınız hakkında endişelerinizi yansıtabilir. Rüyada doktor görmek iş hayatınızda sizi kıskanan bir insanın olduğuna işaret eder.

Buraya kadar olan bilgilerle kafanızın bir nedenle karışmış olduğu, bir zorluk yaşadığınız, belkide sağlık konusunda bir endişe yaşadığınız ( hasta değilsiniz, sadece kaygılanıyorsunuz ) söylenebilir. Eğer gerçekten gizli bir kaygı yaşıyorsanız, bu kaygınızı çözmeniz gerekli aksi takdirde saçma sapan kararlar verebileceğinizi, işleri zorlaştırabileceğini ifade etmekte gördüğünüz rüya ( size sarılmasından tedirgin oluyorsunuz ondan sonra doktoru ziyaret gitmeniz, hastanenin dağınık olması, otele dönüşmesi gibi). Sonuç olarak eşinizin desteği ile bunları atlatabileceksiniz. Lütfen gelişmeleri ve düşüncelerinizi buraya ekler misiniz ?.

Rüyanın unsurları: mavi önlük, cerrah, doktor önlüğü, beyin cerrahı, muhabbet etmek, Engin ismi, Engin Altan, şakalaşmak, sarılmak, birini uğurlamak, ayağa kalmak, hastaneye gitmek, doktor aramak, otel, kahvaltıya gitmek, teyze kızını, kek, poğaça. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada beyin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir