Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Beyinsiz Görmek

Rüyada beyinsiz görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda yufka açarlarken ben yufkayı şaka olsun diye açan kişinin havaya kaldırmasıyla yırtıyorum, oda kafama merdane atıyor, o an beynimin uyuştuğunu hissediyorum. O sırada erkek yeğenim kucagımda ve beyaz bir şekilde kusuyor,  kusmasına engel olamıyorum ve bebek rahatlıyor. Diğer yeğenim (kız) oda yanımda bekliyor, aile üyelerim yanımda, annem çocuğu elimden alıyor, kusması bittikten sonra. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada beyinsiz görmek neye yorulur?

Kusura bakma ama rüyada kafana yediğin oklava sonucu beyninin uyuştuğunu görmüş olman sanıyorum gerçek hayatta da başından geçmiş ve gördüğün rüya o olayın yansımasına bezemekte. Aksi halde hiç kimse böyle bir yazı yazmamayı beceremez. Bu yüzden gördüğün rüyayı hiç kafana takma.

Rüyada yufka açan birilerini görmek rüyayı gören kişinin uyanık yaşamında üstlendiği bazı sorumluluklar nedeniyle iç dünyasında bazı sıkıntılaryaşadığını gösterirken aynı zamanda etrafındaki bazı kişilerin desteğiyle bunu atlatacağını temsil eder. Bakınız rüyada yufka görmek sayfası. Rüyada merdane görmek aileye işaret eder ve rüyayı gören kişinin üzerinde taşıdığı yükleri aile bireylerinin paylaşması ile kolayca taşıyacağını, ortaya çıkacak işbirliği sayesinde ailenin daha rahat, daha mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağına delalet eder. Kafana merhana atılması ise ailenin senden beklediği destek veya gayreti senin göstermediğine işaret olabilir.

Rüyada beyinsiz olmak, beyinsiz olduğunu görmek veya bir yere, bir şeye boş boş bakmak, boş baktığını görmek gerçek yaşamınızda olayları ve işleri saflığa vurarak onlara gereken önemi vermediğinizi ve bu yüzden başınızın sık sık ağrıdığını işaret eder. Rüyada beyinsiz birini görmek bu rüya uyarı anlamı taşır, hayatınız hakkında düşünmeniz ve kimi hedeflerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini anlatır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada beyin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Mesajın aslı böyle idi

mrb.ruyamda yufaka acoyolarken ben yufkayı saka lsun dıye aacan kısının havaya kaldırmasıyla yırtoıyorum oda kafama oklava (merdane)atıyo o an beynımın uyustugunu hıssedıyorum o sırda erkek yıgenım kucagımda ve beyaz bı sekılde kusu engel olamıyorum kusmasına kusuyo ve rahatlıyo bebek dıger yıgenım (kız) oda yanımda beklıyo aıle uyelerım yanımda cocugu annem elımden alıyo kusması bıttıkten sonra.

ruyamı yorumlarsanız cok sevınıırım
tesekkuredrım sımdıden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir