Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada beynini dışarı çıkarmak

Rüyada beynini dışarı çıkardığını görmek ne demektir?

Önceki gün hayatımın en tuhaf rüyasını gördüm, rüyamda kafamı tam ortadan ikiye kesiyorum, kafa tasını da ortadan ikiye ayırıp, beynimi dışarı çıkardım, sonra beynimi boya fırçasıyla boyadım, ikide bir beynimin dışarıda olduğunu ve her an için düşüp öleceğimi çünkü beynimin yerinde olmadığını biliyordum, bu rüya ne anlama gelir, ben bir anlam veremiyorum.

Rüyada beynini dışarı çıkarmak tabiri

Benim size yorumum şöyle olacak; siz beyninizi ve kendinizi manevi acıdan gereginden fazla zorlamıssınız, her seye bu kadar fazla kafa takmayın, kimi şeyleri oluruna bırakın. Kendinize durust olun, kendi kendinizi kandırmayın, ancak bu sekilde siz kendi benliginizle bir barıs halinde olabilirsiniz, Niyetiniz dogru olursa hersey kendiliginden duzelir.

Kendinizi oldugundan daha degisik bir sekilde baskalarına gostermek istsdiginizden dolayı siz beyninizi boyadınız. Beyin boyamak insanın dıs gorunusunu yansıtır. Beyni cıkarmak ise kendinizi istediginiz gibi basklarına gostermediginizi, yani bu konuda basarılı olamadıgınızı belirtir. insanın basarısızlıgı ruyada beyin cıkartır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir