Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Beyninde Tümör Olduğunu Görmek

Rüyada beyninde tümör olduğunu görmek neye çıkar?

Rüyamda beynimden rahatsızım, çok az zamanım kalmış, bileğime bakıyorum ölüm tarihim hızla geriye doğru gidiyor. Doktor verdiği test sonuçlarına bakıyorum, sonuçlarda beynimde tümör olduğu yazıyor. Tahlil sonuçlarını elime alıp doktor doktor gezip ameliyatla bu tümörden kurtulmak istiyorum ama bütün gezdiğim doktorlar masada kalabileceğimi, kurtulma şansımın çok düşük olduğunu söylüyorlar.

Sonra rahmetli anne ve babamı görüyorum, elimde sonuçlarla babamın yanına gidiyorum, babama diyorum ki “baba beni kurtar, ölmek istemiyorum, para bul, tehlikeli de olsa ameliyat olmak istiyorum”. Babam da “kızım ölüm sandığın kadar korkunç bir şey değil, korkma annenle ben hep yanında olacağız” diyor, bir yandan da bileğime bakıyorum son saniyelere düşüyor, geri sayım da son bir dakika kalınca bana bildiri geliyor “son 1 dakika, ebedi hayata kavuşmak için hazır mısınız” diye, ben kelimeyi şehadet getirdim ve yanımda annem belirledi o anda, ona “anne çok korkuyorum” dedim.

Rahmetli annem ellerimi tuttu, Azrail’in gelmesini bekliyorum, bir yandan da boyna kelimeyi şehadet getiriyorum. Bir dakika doldu uzandım öyle, canımın çıkmasını beklerken büyük oğlum beni uyandırdı “anne uyan anne” diye, “neden ağlıyorsun” dedi, bu rüyadan çok etkilendim. Nedir anlamı bana geri dönerseniz çok sevinirim. Sevilay.

Rüyada beyninde tümör olduğunu görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatta henüz tamamlanmamış kimi işleriniz olduğunu ve bunları tamamlayamamış olmanın sizde üzüntü, sıkıntı, stres yarattığını, yaşamını olumsuz etkileyip, zaten sıkıntılı olan ruh halinizi iyice negatife götürdüğünü simgeler.

Rüyada beyin tümörü görmek, makbul bir rüya değildir ve halen yaşadığınız sıkıntılara yenilerinin ekleneceğini, ancak sabır, çaba ve dua ile bunları aşacağınızı gösterir.

Rüyada vefat etmiş anneyi görmek, annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, rüyada ölü anneyi görmek onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar.

Rüyada ölen babasını görmek, rüyanızda ölen baba, ölmüş babayı görmüş olmanız, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olmanız ve ona göre davranmanız gerektiğine işaret ederken, rüyada vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini sağlayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada öleceği zamanı görmek veya ölümü beklemek kesinlikle bir ölüm işareti olmayıp gerçek yaşamda hayatının kontrolünü elinden kaçırdığınız duygusu içinde olduğunuzu simgelerken böyle rüya görürseniz derhal kendinize çeki düzen vererek, yaşamınızı düzene sokmalı, her şeyi gözden geçirmelisiniz mesajı verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir