Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bezelye Görmek

Rüyada bezelye görmek neye delalet eder?

Rüyamda okuldan eve geliyorum, annem mutfakta yemek yapıyor, yanına gidiyorum “anne bu akşam yemekte ne var” diyorum, annem de “etli bezelye ve pilav pişiriyorum” diyor. Etli bezelyenin kokusu tüm mutfağı sarmış, mis gibi kokuyordu. Bu sırada mutfakta dolaşan irice bir kedi gördüm ve anneme “anne bu kedi nereden çıktı, burada ne işi var” diyorum, annem “üst komşunun kedisini emanet aldım, evde bir minik fare var onu yakalasın diye” şeklinde cevap veriyor.

Anneme mutfakta biraz yardım ediyorum bu sırada kedinin fare ile oyun oynadığını görüp çığlık atıyorum “anne, bak buraya” diye. Annemde bakıyor, o da çok şaşırıyor, onun fare yakalasın diye getirdiği kedi fareyle oyun oynuyor, annem sinirlenip kediyi kapıdan dışarı atıyor, fare gözden kayboluyor. Bu neye işaret. 19, kadın, öğrenciyim.

Rüyada bezelye görmek yorumu

Rüyada bezelye görmekSevgili Sedef, lütfen önce anneyi rüyada görmek sayfasını oku. Anneni yemek pişirdiğini görmek aslında okul yaşamında başarıların seni beklediğini ifade etmektedir. Çünkü rüyada yemek pişiren birini görmek; öğrenciler için eğitim hayatında, çalışanlar için iş yaşamında, ticaret ile uğraşıyorsanız ticaretinde ilerleme, daha iyi seviyelere gelme, başarı ve gururun işaretidir.

Rüyada bezelye görmek rüyayı gören için zenginlik, mutluluk, sağlıklı bir hayat sürmek anlamlarına gelir. Bezelye yemek veya bezelye yediğini görmek bazı gereksinimleriniz ve arzularınız olduğunu ve bunları yerine getirmek için çalıştığınızı gösterir. Bezelye pişirmek rüyayı geçmişle yorumlanır ve gören kişinin anılarına sıkı sıkıya bağlı biri olduğunu gösterir ve onun anılarının kaybolmaması için uğraştığını ve geçmiş bırakmak istemediğini gösterir. Bezelye toplamak kargaşadan uzaklaşmaya işaret ederken aynı zamanda bir iç dönüşüm ve kendini yenileme bir süreci yaşandığını gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ilginç, bunun için kedi ve fare sayfalarını inceleyip, mesajı tespit etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir