Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Biber Gazı Görmek

Rüyada biber gazı görmek neye işaret eder?

Birkaç gündür bu rüyaları görüyorum hepside birbirine benziyor hepsi 1 hafta içinde gerçekleşti ilk başta sokaktaki bütün sokak köpekleri bana saldırıyordu ben onları biber gazı sıkarak uzaklaştırıyordum.(gerçekten biber gazım var). İkinci rüya (başka bir gün): Sokakta Aslanlarla jaguarlar vardı ama jaguar mı yoksa siyah leopar mı emin değilim, onlarda insanlara saldırıyorlardı onların korkusundan bazı insanlar dışarı çıkmıyordu.

Üçüncü rüya, bugün gördüğüm rüya, Aslanlar ve kaplanlar vardı, biz bir arkadaş grubu ile geziyorduk, biz gezdiğimiz yerlerde ya bizi takip ediyorlardı galiba, emin değilim çünkü her gittiğimiz yerde vardı ama farklı farklı da olabilir ama bize saldırmıyorlar idi, biz hafiften korkuyorduk fakat orada olmaları hoşumuza gidiyordu, aslanlarla kaplanlar bazen kavga ediyordu, bir erkek aslan ve bir kaplan kavga ederken ben aslanın kazanmasını istiyordum, bir sopa uzun bir kaşık gibi bir şey uzattım ve kaplanın gözü çıktı fakat o an ki ruh halim olarak göz çıkmasının üstünde çok durmadım sıradan gibiydi. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada biber gazı görmek yorumu

Rüyada sokakta gördüğünüz köpekler aslında gerçek hayatınızda size gereksinim duyan bir dostunuzun varlığını temsil etmektedir.

Rüyada biber gazı görmek, polisin biber gazı kullandığını görmek yaşamınızda daha kendiliğindenlik ve daha canlılık gerektiğini gösterir. Rüyada biber gazı kullanmak, birine ya da bir şeye biber gazı sıkmak sıktığını görmek Hayatınızda kimi dramatik değişiklikler yapma zamanı geldiğini temsil eder.

Diğer iki rüyanızın ana figürleri aslan, jaguar ve kaplan görmek olup, rüyalar bunlar etrafında farklı şekillerde dönmektedir. Bu durum gerçek yaşamınızda vahşi bir rekabet ortamında bulunduğunuzu ve bu rekabetin zihninizde gizli bir endişe oluşturduğunu, başarı ve güce ulaşacak mıyım? sorusunun cevabını aradığınızı göstermektedir.

“Rüyada Biber Gazı Görmek” için bir yanıt

Acı biber yemek
Merhaba. Rüyamda biri annemle kardeşime bir file biber vermişlerdi. Biberler genel olarak solgundu Ben de 2 tane ince uzun aldım elime yiyordum. Annem yeme onlar acı dedi. Fakat tatları bana acı gelmiyordu. Bir de kardeşimin elinde ezik kırmızı bir tane vardı. Kardeşim onun sağlam taraflarını ayırmaya çalışıyordu. Sonra biri geldi biberleri geri götürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir