Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Biber Görmek

Rüyada biber görmek neye işaret eder?

Eşimle birlikte bir arabanın içindeyiz. Sonra gittiğimiz yol bir evin bahçesinin içinden geçiyordu. Yer topraktı ve sağlı yollu ekilmiş yeşil biberler vardı.

Bir tanesi olağandan uzundu ve bu dikkatimi çektiği için eşime gösterdim. Evim bahçesinde ve tam önümüzde çok yağmur yağdığı için toprağa saplanmış bej rengi bir araba vardı. Tekrardan beton yola çıkabilmek için bahçenin demir parmaklıklı kapısını açıp geçmemiz gerekiyordu.

Rüyada biber görmek neye yorulur?

Rüyada biber görmekGördüğünüz rüya, eşinizle birlikte mutlu bir yaşamınız olduğunu, kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarınızın üzerinde durup, kendi kararlarınızı kendiniz verebildiğinizi simgelerken çevrenizde kimi dedikodu yapan kişilerden rahatsız olduğunuzu hele hele bunlardan birinin çok sivri dilli biri olduğunu simgelemektedir. Ancak bu sivri dilli, çok dedikoducu kişi yaptıklarının cezasını çekecek, adeta arabanın çamura saplanması gibi çamura batıp, sizden uzak duracaktır. Ancak bunun için bir süre sabır göstermeniz gerekecektir.

Rüyada acı biber görmek dedikodu anlamına gelir, duyduğunuz ya da duyacağınız bir dedikodunun canınızı acıtacağını ve öfkelenmene sebep olacağına yorulur. Tatlı biber görülmesi yardımseverlik ve paylaşma simgesidir ve rüyayı gören kişinin, başka birinin mutlu olması için bazı şeylere vesile olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yakınındaki başı derde girdiği için zor durumda kalan birisine yardım eli uzatacağına, onun bu sayede sıkıntısından kurtulmasını görerek kendisinde sevineceğine rivayet eder.

Rüyada biber yemek, biber yediğini görmek dedikoduya olan merakınız yüzünden sorun yaşayacaksınız demektir.

Rüyada biber tarlası görmek rüyayı gören kişinin bir konu hakkında yaşamakta olduğu yetersizlik duygularından sıyrılacağını ve kendini daha iyi tanımaya başlamasıyla işlerinin yoluna gireceğini temsil eder. Biber topladığını görmek kişinin elde ettikleriyle yetinmeye razı olmaya başladığını ve ya da daha önceden ret ettiği bazı kabul etmeye hazır olduğunu işaret eder. Biber almak, biber aldığını görmek insanlara karşı daha dikkatli davranmalısınız, güvenmeden önce tanımalısınız manasını taşır.

Rüyada biber salçası görmek acı söz duymayı simgeler. Duyacağınız sözlere, can sıkıntısına işarettir. Biber salçası yemek, yediğini görmek, sizin edeceğiniz acı bir sözü ifade ederken bunun sonunda karşınızdaki kişinin size çok kırılacağını belki de bu yüzden dostluğunuzun, arkadaşlığınızın biteceğini haber verir.

Rüyada kırmızı biber görülmesi tutku ve saf duygulara işaret eder. Bu rüya özellikle anneye bağlılığı temsil eder ve annenizi çok ama çok sevdiğinizin simgesidir. Rüyada karabiber görmeniz çoğu zaman kötü bir haber almaya işaret olarak rivayet edilir ve bu habere çok üzüleceğinize yorulur.

“Rüyada Biber Görmek” için 3 yanıt

vefat eden anneannem yüksek bir binanın çatısında düzenli inanılmaz yeşil canlı biber ve diğer bahçe sebzelerini yetiştirmekte dedim çok güzel ne çok çiçek açmış sebzeleri olmuş onayladı sonra ablamı sordu az eleştirdi onu günlük yaşantısını sonra bana bişey vereceğini söyledi fotoğraflar çıkardı benim bilmediğim çekilmiş olan resimler gösterdi verdi ben resimlerde daha güzel olarak görünüyordum hoşuma gitti

Rüyamda Özge’yi gördüm yokus yukarı bir tarla vardı o tarlada Özge önde gidiyordu, tarlada biber tarlasıymıs yokus yukarı giderken biberleri topluyordu bnde ona yetisebilmek için biberleri toplayıp geliyordum arkandan diger sınıf arkadaslarımda bnm gerimde kalıyordu. 18, Kadın, Bekar, Ogrenci.

Meri selam, rüyanda net olmayan bazı noktalar var. Bahsettiğin Özge kim belli değil. Madonna, Tarkan gibi tek isimli bir ünlü mü? anlaşılmıyor. Bizim evde yerli dizi kesinlikle izlenmediği için yeni ünlü birisi ise tanımıyorum. Sayfada verilen bilgi ile lütfen mesajı tespit etmeye çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir