Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Biber Kızartması Yemek

Rüyada biber kızartması neye delalet eder?

Rüyamda ayrıldığım eski erkek arkadaşımla birlikte sinemadayız. Film izliyoruz ama 3. sırada falanız. Film bitiyor biz yer değiştiriyoruz biraz arkaya gidiyoruz sonra erkek arkadaşım orayı da beğenmeyip orta sıralarda bir yere oturtuyor. Tam otururken arkamda kuzenimi görüyorum sonra teyzemler diğer kuzenlerim ve annem beliriyor. Teyzemin elimde atıştırmalık bir şeyler var evden getirmiş ondan veriyor bize, sonra önüme döndüğümde sinemadayız yine ama önümde masa var, ben yiyecekleri oraya koyuyorum.

Erkek arkadaşım masanın bir ucunda aramızda başka biri var hatırlamıyorum ben de diğer kenardayım. Arkadan annem geliyor tabağımın içine kızarmış yeşil biber koyuyor ama böyle vıcık vıcık yağ içinde biberler çok yağlı ve tabağımın dışına közde közlenmiş yeşil biber koyuyor. Ben kızarmış olanlardan yiyorum sadece çatala aldığımda yağ akıyor biberlerden öyle yiyorum onu. Bu biberler sadece bana geldi ama erkek arkadaşıma ve yanımızdakine gelmedi. Sonra annem eğiliyor öpüyor sürekli benimle uğraşıyor falan bende sinirlendim biraz erkek arkadaşımın yanında rezil ettiniz beni diye öyle sinirle uyandım. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada biber kızartması yemek yorumu

Emine selam, rüyada eski erkek arkadaşını görmek konusunda detaylı açıklama eski erkek arkadaş rüya yorumu sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin. Rüyada sinemaya gittiğini görmek rüya sahibinin bazı duygular veya olaylar karşısında kendini korumaya çalıştığını temsil eder. Film izlemek ise kendisi hakkında bir yalan, uydurma haber veya dedikodu duyacağını ve buna sinirlenip, üzüleceğini işaret eder.

Rüyada biber görmek görülen biberin tatlı ya da acı olmasına göre farklı anlam taşır. Rüyada acı biber görülmesi dedikoduya işaret eder ve duyduğunuz ya da duyacağınız bir dedikodunun canınızı acıtacağını ve öfkelenmene sebep olacağına yorulur. Tatlı biber görmek ise yardımseverlik ve paylaşma simgesidir ve rüyayı gören kişinin, başka birinin mutlu olması için bazı şeylere vesile olacağına işaret eder. Rüyada biber kızartması yediğini görmek kişinin sağlığı hakkında bilgi verir ve dedikoduya olan merakınız yüzünden gereksiz stres ve sorun yaşayacağınıza ve bunun sonucunda oluşacak gerginliğin bir sağlık sorununa neden olacağına rivayet edilir.

“Rüyada Biber Kızartması Yemek” için bir yanıt

Rüyada biber toplamak
rüyada arkadaşlarla birlikte biber toplamaya giderken oraya vardığımızda toplarken bi an elime baktığımda meğer üzüm topluyormuşuz ve çok bol bol vardı ve sonrada biber olup olmadığına bakmak için tadıyordum ve üzüm olduğunu öğreniyordum çok bol miktarda vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir