Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Biber Salçası Görmek

Rüyada biber salçası yemek neye işarettir?

Rüyada biber salçası görmekMerhabalar, ben rüyanın başlarını tam olarak hatırlamıyorum fakat çocuklarla otogarda karmaşık bir şekilde bir yere gidiyoruz fakat gittiğimiz yer soğuk karlı, dağ evi gibi bir yer, sonra yan evde insanlar var, ızgara yapıyorlar beni de yemeğe çağırıyorlar bende gidiyorum, tabağına et koyuyorlar fakat et biraz sert ama yiyorum, sos olarak sadece biber salçası varmış onu ete sürüyorum. Yanımda tanımadığım bir kişi daha var ona da et veriyorlar, o etin domuz eti olduğunu söylüyorlar.

Normal dana eti var ızgarada “benim yediğim domuz muydu” diye soruyorum, net bir cevap alamıyorum ve “bizim burada domuz eti yerler” diye cevap veriyor bana, bende “hayır yemezler” diye kızıyorum ve hemen uyandım ama halen etkisindeyim acaba ne anlama geliyor?

Rüyada biber salçası görmek tabiri

Rüyada otogarda olduğunu görmek, ilişkiler, yolculuk, zaman, bekleme anlamlarını simgeler. Rüyada dağ evine gitmek, yalnızlığı sevmek, kendi başına başarmak, tek başına hedeflerine ulaşmaya yaklaşmakta olduğunuzu simgeler.

Rüyada ızgara görmek içinizdeki sıkıntıların yakında geçeceği, feraha kavuşacağınızı belirtir. Rüyada ızgara yapmak, ızgara pişirmek işlerin yolunda olduğunu, her şeyin istediğiniz doğrultuda gideceğini ifade eder. Rüyada domuz eti görmek, çok kötü bir rüyadır, haram mala veya musibete delildir. Rüyada domuz eti yemek, domuz eti yediğini görmek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder.

Rüyada biber salçası görmek acı söz duymayı simgeler. Duyacağınız sözlere, can sıkıntısına işarettir. Biber salçası yemek, yediğini görmek, sizin edeceğiniz acı bir sözü ifade ederken bunun sonunda karşınızdaki kişinin size çok kırılacağını belki de bu yüzden dostluğunuzun, arkadaşlığınızın biteceğini haber verir.

“Rüyada Biber Salçası Görmek” için bir yanıt

Rüyamda gerçekte hamile olan bir komşumu gördüm, rüyada da hamile idi ancak işin ilginç yanı bu kadın saçlarına salça sürerek saçını kızıla boyamak istiyordu, ona “ne yapıyorsun sen, öyle şey olur mu” dedim. O da “doktor boya kullanmama izin vermiyor, bebeğe zarar verirmiş, ben de doğal yoldan boyuyorum, istersen seni de boyayayım” dedi. Acaba manası ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir