Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Biberon Görmek

Rüyada biberon görmek nedir?

Rüyada biberon görmekRüyamda bir eczanede kampanya olduğunu görüyorum ve sayamayacağım kadar çok biberon satın alıyorum, dışarıda bebek arabasında bekleyen bebeğimde hatırımda. Ne anlama geliyor acaba bu rüya? Teşekkür ederim. İpuçları: emzik, emziklik, mama şişesi, şişe, süt şişesi.

Rüyada biberon görmek yorumu

Mine merhaba. Hakkında bilgi vermemişsin. Gerçek hayatta bebeğin var mı yok mu? bu anlaşılmıyor. Bilgi vermiş olsaydın daha net açıklama yapılabilirdi.

Rüyada eczane görmek için iyileşme için bir süre geçmesi gerektiği anlamına gelir, doğru düşünme ve davranışları yeniden düzenlemek gerektiğini belirtir.

Rüyada biberon görmek rüya sahibinin yaşamında yeni ufuklar, yeni bakış açılarının olduğu bir döneme girdiğini ve zihinsel gelişimi simgeler. Biberon kullanmak veya biberonla bebek beslemek içinizde var olan yardımsever kişilik, pozitif enerji ve yaşama sevinci, iyilik, iç güzellik gibi üstün meziyetleri etrafınızla paylaşarak o kişilerin mutlu olmasında önemli bir rol sahibi olduğunu ve çevrenizdekilerin sizinle birlikte olmaktan mutlu olduklarını, sizi görmek için can attıklarını ifade eder. Biberon aldığını görmek zenginlik ve servet beklediğinizi ifade eder. Bir diğer yandan zaten bu zenginlik ve servete sahip olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz.

“Rüyada Biberon Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir göğsümden küçük bir biberona süt sağıyordum. Sütüm çeşmeden su akar gibi çok geliyordu ve biberon hemen dolmuştu ve sütün çok gelmesi benim çok hoşuma gitmişti. Ben de biberonu 7 aylık oğluma veriyordum ve oğlum da biberondaki sütü ayakta dolaşarak içiyordu. 35, Kadın, evli, çalışmıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir