Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bıçak Almak

Rüyada bıçak almak neyi gösterir?

Merhaba,Ben rüyamda bir arkadaşımın beni çakı bıçakla bıçaklamak istediğini gördüm. Fakat kendimi koruyabildim ve elinden bıçağı alıp kanalizasyona attım. Fakat çakıyı parça parça aldım. Ve bu olay okulda oldu. Ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada bıçak almak neyi gösterir?

Arkadaşının seni bıçaklamak istemesi aslında senin gerçek hayatında arkadaşlarına karşı bazı şüphelerin ya da güvensizlik duyguların olduğunu veya bir ihanet korkusu yaşadığını anlatmaktadır.

Rüyada bıçak almak, bıçak aldığını görmek Gerçek yaşamınızda tehlikeli bir iş yaptığınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda cinsel gerginlik ya da cinsel çatışma anlamına gelebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bıçak Almak” için 3 yanıt

Gecen gün kuzenim benimle ilgili bir rüya görmüş. benım ayrıldıgım eski sevgilimle ruyada birlikteymısız, güya nişan kutlama gıbı bir sey yapıyormusuz. O ara bir seyler oluyor ayrılıyormusuz. Ablamda eline bıçak alıp “bırakın saplayacagım” dıyormus ama kan gelmemiş diyor kuzenim. eskı erkek arkdasımda evlenmiş gecen hafta zaten. evlendıkten sonra bu ruya görülüyor. anlamı nedir acaba.

Rüyada marketten bıçak almak ve arkadaşa saplamak nedir
Öncelikle Herkese Merhaba. Bu Gece Rüyamda Bir Değişik Rüya Gördüm.
Önce en yakın Arkadaşım Beni Kovalıyordu, Bende kaçıp Bir Markete girdim, oradan iki tane bıçak alıp arkadasım gelince kafasına sapladım, kafası açıldı sonra, kan akmadı, bir 2 kere daha sapladım gerisini hatırlamıyorum. Bu ne demek acaba?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterirken aynı zamanda yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığını, mücadelenizde güç kullanmayı tercih ettiğinizi işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir