Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bıçak Bilemek

Rüyada bıçak bilemek ne demektir?

Rüyada evimiz deniz kıyısındaymış, bir anda köpek balıkları evimizi yıkıyor ve ben ağlamaktan ölecektim sanki, sonra bir odada büyük bir bıçağı biliyorum, köpek balıklarından intikam almak için tam o sırada bir yakınıma saldırıyorlar, ben bağırıyorum o adam beni de öldürmek istiyor ama ben köpek balıkları için bilediğim bıçak ile adamı bıçaklıyorum. Bunun tabiri nedir?

Rüyada bıçak bilemek yorumu

Rüyada bıçak bilemek, bıçak bilediğini görmek bir özgürlük kaybı anlamına gelir. Rüyada bileyici görmek, bıçak bileyen birisini görmek, gerçek yaşamınızda kimi arayışlar içinde olduğunuzu ancak çözümü yanlış yerde aradığınızı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bıçak Bilemek” için 2 yanıt

Rüyada bıçaklı kavga görmek
Rüyamda babamı sopalı bıçaklı bir kavganın ortasında sıkıntılı görüyordum, o sırada hocamı görüyorum bana, “Babana söyle yolunu açtık, her sabah seher vakti fetih suresini okusun, sabretsin” diyordu. Uyandım. Yorumunuz için çok teşekkür ederiz.
Kimden: inci
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: ümitli , inançlı
Anahtar kelimeler: Savaş, Baba, fetih suresi, sabır, bayan hoca

İnci merhaba,
Gördüğünüz rüya babanızın şu anda içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan sabır, inanç ve dua ile kurtulacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir