Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bıçak Kaybetmek

Rüyada bıçak kaybetmek ne demektir?

Ben çok karışık rüyalar gördüm aslında. İlkten komşumuzu gelin olarak gördüm ama düğününe annem göndermedi, yetişemedim diye ertesi gün bu gelin bize gelip evdekilere bozuk para verdi ve bir bıçak kaybettiğini söyledi, kendimi bıçağın üzerinde otururken gördüm ne anlama geliyor bu lütfen cevabınızı bekliyorum.

Rüyada bıçak kaybetmek tabiri

Önder merhaba, karışık rüyalar görmek aslında rüyayı gören kişinin kafasının gerçek yaşamda bazı şeylere takılmış olduğunu, bir nedenle kafasının karıştığını gösterir. Lütfen ilk önce rüyada gelin görmek sayfasını inceleyin. Rüyada bozukluk para görmek iş hayatında başarısızlıklarla karşılaşacağına, aşk hayatınızda ise sorunlar olacağına işaret eder. Bakınız rüyada bozuk para görmek sayfası.

Rüyada bıçak kaybetmek veya bıçak kaybettiğini görmek karşılaşacağınız bir tehlikeden kurtulacağınızı, zarar görmeyeceğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bıçak Kaybetmek” için bir yanıt

Rüyada arkadaşların birbirini bıçakladığını görmek
Merhaba, ben Cemil, 22 yaşındayım, dün gece rüyamda bir depo veya eski sanayi gibi bir yerde biri sınıf arkadaşım diğeri de semt arkadaşım olan iki kişinin yolda karşılaşıp birbirlerine bıçak çektiğini gördüm. İkisini de ayırıp yalvarıyordum yapmamaları için, sonra sınıf arkadaşımın diğerini öldürdüğünü duyuyorum ama görmüyorum, direk korkup uyanıyorum. Bu rüyamda gördüğüm arkadaşlarım daha önce cezaevinde yatıp çıkmış insanlar, bir yorum getirirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir