Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bıçak Kırmak

Rüyada bıçak kırmak neye delalet eder?

İyi günler, Ben rüyamda birinin annemi babamı ve kardeşimi bıçakladığını ve kullandığı bıçağı kırıp denize attığını gördüm, bu ne demektir? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada bıçak kırmak neye yorumu

Tuğçe selam. Rüyanız uyanık yaşamınızda kimi güven sorunu, kendine güvenme sıkıntısı çektiğinizi işaret etmektedir.

Annenin, babanın ve kardeşinin bıçaklandığını görmek aslında bulunduğunuz ortamda fazlasıyla öfke duygularının hakim olduğunu ve bu olumsuz duygu yoğunluğundan negatif etkilenmemek için bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder. Bazı durumlarda o ortamdan uzaklaşmak en iyi çözüm olmaktadır.

Rüyada bıçak kırmak, bıçak kırdığını görmek, gerçek yaşamınızda iyi bir arkadaşınıza karşı gerçek duygularınızı sakladığınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bıçak Kırmak” için 2 yanıt

Keskin bıçak ile adam doğramak
Rüyamda tanımadığım bir mekanda çığlık sesleri duyuyordum, elinde çok keskin bir bıçak olan adam başka bir adamı doğruyordu, bıçak o kadar keskindi ki kafatasını tek darbeyle parçaladı, ardından gelip yüzüme 2 darbe vurdu biri yüzümün tümünü kesti diğeri burun ve yanağımı kesti.

Rüyamda çakı bıçağı ağzımda kırıldığını gördüm ve uyandım. Kan görmedim. Ne anlama geldiğini sormak istiyorum. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir