Rüyada Bıçakçı Görmek

Rüyada bıçakçı görmek neye delalet eder?

Rüyada bıçakçı görmekGerçekte iş yerinde bir adamdan hoşlanıyorum. Rüyamda kurban bayramıymış, sabah hepimiz erkenden kalkmışız, babam bayram namazı kılmaya gitmişiz, annem ben ve kardeşim evde bayram hazırlığı yapıyoruz. Mutfakta biz çalışırken annem “eyvah, bıçakları bileyletmeyi unuttum, baban canımıza okur bizim, sıkı sıkı tembihlemişti, ne yapacağız şimdi” diyor. Ben annem “anne bunun için çığlık atılır mı bende önemli bir şey oldu sandım” diyorum, annem “kızım bayramda her yer kapalı olur, ben babana ne diyeceğim diye endişe ediyorum” dedi. Bende “üzülme anne bir çaresine bakarız, zaten kurbanın kesilip gelmesi öğleden sonrayı bulur, bıçak o zaman lazım olacak, o zamana kadar bir çaresine bakarız” diyorum.

Sonra babam camiden gelince babamızın elini öüpü bayramlaşıyoruz ve babam bir apartman komşumuzla kurban yerine kurbanlık alıp, kestirmek üzere evden çıkıyor. Bizim gözümüz yolda, seyyar bıçakçı gelirse kaçırmayalım diye. Gerçekten de bir bıçak bileyici geliyor, hemen bıçakları alıp aşağı iniyorum, bıçakçının yanına gidiyorum ve bir de ne göreyim. İş yerinden hoşlandığım adam kıyafet değiştirmiş bıçak biliyor. Merhabalaşıp, kısa bir süre sohbet ediyoruz, babasının eskiden kasap olduğunu, öldüğünü, her bayramda ek iş olarak kurban kestiğini ancak son bir kaç yıldır kurban kesmeyi bırakıp sadece bıçak bilediğini anlatırken kendisine hayranlığım bir kat daha artıyor ama ona sarılmamak için kendimi zor tutuyorum. Bıçaklar bilenince benden para da almadı, bayramlaştık ve eve döndüm. Böyle ilginç bir rüyaydı işte. B rüya bana ne demek istedi? Sevgiler. 23, kadın, bekar, çalışıyor.

Rüyada bıçakçı görmek yorumu

Nilgün merhaba, görmüş olduğun rüya sanki içinde bulunduğumuz kurban bayramı haftasının yansımasını gösterirken büyük ihtimalle hakkında bazı mesajlar veriyor.

Rüyada bıçakçı görmek kişinin çevresindeki insanlarla ilişkisi konusunda bilgi verirken bıçak yapan birini veya bıçak bileyen birini yani bir bıçak ustası görmek rüya sahibi için çevresinde bulunan varlıklı ancak bir o kadar da belalı birisinden uzak durması gerektiğini işaret eder. Rüyada bıçakçı olmak, rüyayı gören kişinin mesleğini sevmediğini gösterir ve bıçakçı olduğunu görmek gerçek yaşamınızda kendinize daha uygun işler, meslek varken sizin gidip en tehlikeli, en zor, en belalı işi tercih ettiğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir