Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bıçakla Elini Kesmek

Rüyada bıçakla elini kesmek ne demek?

Rüyamda arkadasımla demır merdıvenden konusa konusa cıkarken ıkı uc adamda yanımızdan gectı, ıkısıne yol verdım sonuncusu sarkmaya basladı, ıcmıs gıbıydı, kısa boylu orta yası gecmıs bır adam, sonra baktım arkadasımla el kol hareketlerı bende o ara etrafta bırı varmı yardım ıcın dıye asagıya bakıyorum ve bır polıs “bakarmısın” dememe kalmadı baktı ve benden kacmaya calısır gıbı hareketler oralı olmadı kayboldu.

Ben asagıya “imdat” dıye ındım, bıraz alt katta canlı muzık mıkrofonun onunde durmusum, kıza derdımı anlatayım dıye, sesın duyulucak mıkrofonu gosterdı, yukarıdanda arkadasımın bagırıslarını duydum, tekrar o panıkle yukarı koştum, arkadaşım adamı yere yatırmıs, gogusu kanlı, arkadasım adamdan bicak almak isterken elini kesmis ama gormedım bıcagı.

Rüyada bıçakla elini kesmek yorumu

Seçil selam, göndermiş olduğunuz rüya, gerçek yaşamınızda sizi büyük endişelere sevk eden bir durum içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyada bıçakla elini kesmek, bıçakla elini veya vücudunun bir yerini kestiğini, kendini yaraladığını görmek erkeksi ya da hayvansı saldırganlık ifade eder. Duygu, düşünce ve hareketlerinize dikkat etmeli, kendinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bıçakla Elini Kesmek” için 2 yanıt

Rüyamda merhum dedemi bıçaklanmış gördüm. Ama ilginçtirki gülümsüyordu. Acaba ne anlama geliyor

Rüyamda annemi gördüm
uzüntu icindeydi. Onu uyutuyprdum. bir ara nasıl olduysa uyuyor sandığım annem avcunun icinde diger kesik eliyle gelerek elini kestigini soyledi. Elini kesmisti fakat kan yoktu. Kan görmedim. Ne anlama geliyor . Lütfen dönün bana bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir