Rüyada Birini Bıçakladığını Görmek

Rüyada birini bıçakladığını görmek nedir?

Admin merhaba. Rüyada birini bıçaklamakBen bu gece iki rüya gördüm, birinde caddede kalabalık için de birisini bıçaklıyorum ve bu kişi caddede bir iş yerine giriyor, orada elimde bıçakla boğazını kesiyorum ama kan çıkıp çıkmadığını görmüyorum, cansız bir şekilde yatıyor, sonra arabama binip oradan uzaklaşıyorum. (bu kişi benim düşmanım, gerçekte de karşıma çıksa gözümü kırpmadan öldürürüm).

İkinci rüyamda eşimle boşanacakmışız ve yanımızda iki kişi var, erkek ve kadın, onlarda evli ve boşanacak, ben karısıyla o benim karımla evlenecekmiş, adam zengin ve evleri varmış, karım bana derki “bak karısına ev kalmış, sizde o evde oturursunuz” der. Sonra o adamı namaz kılarken ve Allah’ın isimlerine ve ayetine bakarken eşime bak şu vakitte şu ayette evlenelim der.(eşimle şu an evliliğimiz kopma aşamasında)

İsim / Takma isim : murat
Cinsiyetiniz : erkek
Yaşınız : 35
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : korkulu
Rüyanızın konusu : öldürmek, evlilik
Anahtar kelimeler : birini bıçaklamak, birini bıçakladığını görmek, boşanma

Rüyada birini bıçakladığını görmek yorumu

Murat merhaba,

Rüyada birini bıçaklamak, birisini bıçakladığını görmek, kimi konularda yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, mücadelenizde güç kullanmayı tercih ettiğinizi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kendini bıçaklamak, gençler için kimi ergenlik sorunlarının üzerinde büyük baskı oluşturduğunu ve bununla nasıl başa çıkacağını bilemediğini temsil ederken, olgun yaştaki kişiler için bu rüya gençlik yıllarındaki kimi travmaların izlerini hala üzerinden atamadıklarını ifade eder.

İkinci rüyanız kimi sorunları işaret etmektedir. Rüyada boşanmak, boşandığını görmek evlilik hayatınızda sorunlarla karşılaşacağına işaret eder. Bakınız boşanmak sayfası.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir