Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Birini Bıçakladığını Görmek

Rüyada birini bıçakladığını görmek nedir?

Admin merhaba. Rüyada birini bıçaklamakBen bu gece iki rüya gördüm, birinde caddede kalabalık için de birisini bıçaklıyorum ve bu kişi caddede bir iş yerine giriyor, orada elimde bıçakla boğazını kesiyorum ama kan çıkıp çıkmadığını görmüyorum, cansız bir şekilde yatıyor, sonra arabama binip oradan uzaklaşıyorum. (bu kişi benim düşmanım, gerçekte de karşıma çıksa gözümü kırpmadan öldürürüm).

İkinci rüyamda eşimle boşanacakmışız ve yanımızda iki kişi var, erkek ve kadın, onlarda evli ve boşanacak, ben karısıyla o benim karımla evlenecekmiş, adam zengin ve evleri varmış, karım bana derki “bak karısına ev kalmış, sizde o evde oturursunuz” der. Sonra o adamı namaz kılarken ve Allah’ın isimlerine ve ayetine bakarken eşime bak şu vakitte şu ayette evlenelim der.(eşimle şu an evliliğimiz kopma aşamasında)

İsim / Takma isim : murat
Cinsiyetiniz : erkek
Yaşınız : 35
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : korkulu
Rüyanızın konusu : öldürmek, evlilik
Anahtar kelimeler : birini bıçaklamak, birini bıçakladığını görmek, boşanma

Rüyada birini bıçakladığını görmek yorumu

Murat merhaba,

Rüyada birini bıçaklamak, birisini bıçakladığını görmek, kimi konularda yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, mücadelenizde güç kullanmayı tercih ettiğinizi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kendini bıçaklamak, gençler için kimi ergenlik sorunlarının üzerinde büyük baskı oluşturduğunu ve bununla nasıl başa çıkacağını bilemediğini temsil ederken, olgun yaştaki kişiler için bu rüya gençlik yıllarındaki kimi travmaların izlerini hala üzerinden atamadıklarını ifade eder.

İkinci rüyanız kimi sorunları işaret etmektedir. Rüyada boşanmak, boşandığını görmek evlilik hayatınızda sorunlarla karşılaşacağına işaret eder. Bakınız boşanmak sayfası.

“Rüyada Birini Bıçakladığını Görmek” için 5 yanıt

Rüyada birini göğsünden bıçaklamak
Rüyamda bir geminin içinde kırk yaşlarında bir adamla boğuştum, sonra adamı göğüs kafesinin altından bıçakladım, adam gözlerimin içine baktı öyle uyanmışım. Yorum bekliyorum, teşekkürler.

Rüyada birilerini bıçaklamak ne demektir
Rüyamda eşim, ben ve halam ve iki çocuk var, biz bahçedeyiz ve ne oluyorsa oluyor bahceden evin içindeyiz içeriye 2 genç giriyor. Benim düşündüğüme göre kötü niyetle, ben ve halam
o ikisini bıçaklamaya başlıyoruz, bir çok yerlerinden bıçakladığımı görüyorum ama gence
o kadar çok bıçak saplıyorum ki fakat bir şekilde hayat mücadelesi veriyorlar, yani güçsüz ama hayattalar.
Biz bir şekilde kaçıyoruz oradan, eve yaklaştığımızda polisin bizi aradığını öğrenip eve saklanıyoruz, çocukların yüzüne kan sıçramış ve onları temizliyoruz ve bir avukatı arayıp bize yardım etmesini istiyoruz.
Lütfen bir cevap verin, rüyamın kötü bir anlamı olmasın. Şimdiden teşekkürler. Ayten

Ayten merhaba, rüyada birini bıçakladığını görmek, bazı konularda yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, mücadelenizde akıl, mantık, bilimsel yöntemleri değil, güç kullanmayı tercih ettiğinizi işaret eder, acilen kendinizi toplayıp, sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapmanızı tavsiye eder. Gençleri bıçakladıktan sonra kaçmanız ise geçmiş biz tarihte başınızdan geçen bir olayın kötü etkisinden kurtulamadığını göstermekte ve bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

Rüyada birini bıçaklamak neye işarettir
Rüyamda bizim evde yatan birini yanımdaki kişinin sözüyle bıçakladım sonra onun yatağına yattı ben bıçağı elime aldım, üstünde biraz kan vardı, intihar süsü vermeye çalışıyorduk ne yapacağımızı bilmiyorduk.
Lütfen söyler misiniz, rüyada birini bıçaklamak nedir.

Birhan selam,
Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamının bazı alanlarında yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı simgelemekte, kendinizde hata aramak yerine hep başkalarını hatalı görme düşüncesine sahip olduğunuzu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir