Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bıçaklanarak Öldüğünü Görmek

Rüyada bıçaklanarak öldüğünü görmek neye işaret eder?

rüyamda yemyeşil çimenler arasında eşimi arıyorum ve bulamıyorum, evime doğru giderken bir sürü kör taklidi yapıp elinde bıçak olan kişiler rastgele bana defalarca bıçak atıyor ve çoğu denk geliyor ama hepsini çıkartıyorum, çok derine girmiyorlar. Bu kişilerin amacı kişileri etkisiz hale getirip hırsızlık yapmak, bağırarak yardım istiyorum ama kimse beni duymuyor, ilerleyip kalabalığa karışmaya çalışıyorum ve sürekli yokuş yukarı çıkıyorum, tam düze çıkıyorum bir caminin erkeklerinin abdest alma yerine denk geliyorum, onlardan yardım istiyorum.

Oradaki insanların araların da bu kişilerden var ve onlarda bana bıçak atıyor, onları da çıkartıyorum, sonunda onlardan kurtuluyorum ama ölüyorum. Cami gibi bir yerdeyim meğer ben değil eşim ölmüş, aşırı derecede ağlıyorum ama bağırarak değil çok içten ve kur’an dağıtıyorum, ağlayarak uyandım.

Ben rüyada da eşimi çok seviyorum ama gerçekten de çok seviyorum, bizim hiçbir sorunumuz yok çok şükür, rüyamı tabir edebilirseniz çok memnun kalırım çok etkisinde kaldım. Eda’nın Rüyası. Rüyanın unsurları; yemyeşil çimenler, eşini aramak, bıçaklanmak, bıçaklandığını, kör taklidi, elinde bıçak, hırsızlık yapmak, kalabalığa karışmak, cami, eşinin öldüğünü, ölmek. 07 Temmuz 2012, 18:28

Rüyada bıçaklanarak öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Eda Merhaba, rüyanız gerçek yaşamınızda bir ihanet korkusu yaşadığınızı veya güven sorunu içinde olduğunuzu ifade etmektedir. İhanet korkusu denilince akla hemen eşini aldatmak gelmektedir ancak bura bu anlamda olmayabilir. Bir arkadaşın ihaneti, yakınının ihanet etmesi olabilir.

Konuya farklı bir açıdan bakmak gerekirse mesajınızda eşinizle birbirinizi çok sevdiğinizi yazmışınız. İnsan çok sevdiği birini daha fazla kıskanabilir ve bilinç altı bu konuda endişeler yaşayabilir.

Bence rüyanız, eşinizi gerçekten çok sevdiğinizi ve zihninizin onu kaybetme korkusu yaşadığını simgelerken aynı zamanda onun uzun ömürlü, mutlu, hayırlı bir yaşam süreceğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bıçaklanarak Öldüğünü Görmek” için 7 yanıt

Eşimle birlikte yolda giderken bizim üstümüse gelen iki genc biri tarafından ikimizde bıcaklanıyoruz ama kan yok ölmüyoruz

rüyamda haç bıçağı ile bıçaklandığımı görüyorum ilk önce uçunu sokuyolar sonra yuzume bakıp tamamen sokuyolar bıçağı ve öldüğümü görüyorum bu rüyayı sürekli görüyorum ne anlama geliyor ?

Rüyamda, birisi beni bıçaklayıp öldürüyor. Bedenimden ruhum çıkıyor ve orada uyanıyorum ama gözlerim uyanırken kilitleniyor. Bunun manası nedir.
buse haklı, 16, Kadın, Öğrenci, endişe ve mutlu

Buse merhaba,
Rüyada bıçaklanmak, bıçaklandığını görmek, uyanık hayatınızda bir ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu tür rüyalar insanın kendine güveni azaldığı zamanlarda sık görülmektedir. Bakınız bıçak sayfası.
Ruhunun vücudundan ayrıldığını görmek, ruhun vücuttan çıktığını görmek bir iç suçluluk duygusu yaşadığınızı gösterir, bakınız ruh sayfası.

Merhaba, biz bugün sevgilimle tartıştık, sonra gece uyurken rüyamda yeşillik çok güzel bir alanda bir arkadaşımla kamp yapıyoruz. Bir an da sevgilim bulunduğum yere geliyor, kamp yaptığım arkadaşım elinde bıçakla sevgilimi öldüreceğini söylüyor, ben bağırarak koşuyorum “hayır” yapma öldürme diyorum ama geç kalıyorum. Arkadaşım sevgilimi bıçaklayıp kaçmaya başlıyor, o an da zenci bir çocuk elinde bıçakla kamp yaptığım arkadaşımı öldürüyor ve kaçıyor. Bende bunu görüp zencinin peşine gidiyorum ama bulamıyorum, sonra ağlayarak hastaneye gidiyorum. Sevgilimle benim bir arkadaşımız var ona anlatıyorum ama “sevgilimin ölüp ölmediğini bilmiyorum” diyorum, sonra hastaneleri gezip sevgilimi aramaya başlıyoruz ama bulamıyoruz, ağlayarak uyandım o rüyadan, bunu tabir ederseniz çok sevinirim.

Ben rüyamda bir arkadaşa “Eğer birisi saldırırsa güçlü olacaksın.” diyorum ve oradan bir hırsız geliyor, kardeşim ile arkadaş dama doğru koşuyorlar orası köy tabi. Hırsız geliyor bana bir tane bıçak sokuyor ve yere düşüp, bıçağı çıkarıp, ölüyorum.

Rüyamda tanıdığım komşum eşiyle tehdit ediliyordu, tehdit eden kişinin elinde bıçak, bende ürktüm bir an geri çekildim, sonra tehdit ettiği kişinin eşini bıçakladı, ben dayanamadım çektim bıçağı ama adam karnıma seri bir şekilde 5 defa bıçak sapladı, küçükken saklambaç oynadığımız duvarın dibine düştüm, akan kanı hissediyordum, son nefesi verdim ve uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir