Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Rüyada bıçaklandığını görmek ne demektir?

Rüyada bıçaklandığını görmekMerhaba. Rüyamda ben, babam ve oğlum arabadayız. Arabayı babam kullanıyor, oğlumla ben arka koltuktayız ve 3 yaşındaki oğlum benim kucağımda gidiyoruz. Sonra ne oluyorsa bilmiyorum, babam bana kızmaya, bağırmaya başlıyor. Arabayı durdurup bana tokat ve yumruk atmaya başlıyor, ağlayarak “baba çocuğun önünde yapma ne olur” diyorum. Babam, oğlumu ve beni bıçaklıyor sonra kendisi de bıçaklanıyor.

Karnımı açıp bakıyorum, bıçak izlerini ve karnımın şiştiğini görüyorum, sonra arabayla babaanneme gidiyoruz, arabadan iniyorum ve babam fenalaşıyor, koluna girip onu götürüyorum, ağlıyorum sana bir şey olmasın diye, oğlum içinde çok korkuyorum ama sonra bir şey olmamış gibi orada oturuyoruz. Bu ne demek açıklarsanız sevinirim, sevgilerimle. Antalya’dan Nimet.

Rüyada bıçaklandığını görmek yorumu

Nimet merhaba, Bu dehşet verici rüya için teşekkür ederim. Her ne kadar dehşet verici de olsalar onlar yaşamımızın bir parçası. Rüyanız gerçek hayatınızda kimi endişeler, kaygılar ya da korkular yaşamakta olduğunuzu işaret etmektedir. Bunların babanız ya da oğlunuz hakkında olma olasılığı yüksek görünmektedir.

Arabada arka koltukta gidiyor olman senin hayatta pasif rol aldığını, yaşamını etkileyecek önemli kararlarda başkalarının etkisinin çok olduğunu ve inisiyatif kullanmadığını gösterir. Aslında rüyada babayı görmek hayırlıdır, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Fakat babanızın size bağırması, tokat ve yumruk atması hayatınızda sizi öfkelendiren bir durumun henüz geçmediğini temsil etmektedir.

Rüyanın ana unsuru rüyada bıçaklanmak olup, Rüyada bıçaklandığını görmek, gerçek yaşamda bir ihanet korkusu yaşadığını, güven sorunu içinde olduğunu ifade eder. Bu tür rüyalar insanın kendine güveni azaldığı zamanlarda sık görülmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanın devamı ise biraz uğraştıktan sonra tüm bu sorunları aşacağını göstermektedir.

“Rüyada Bıçaklandığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada babamın beni bıçakladığını gördüm
Merhabalar, Rüyamda babamın beni bıçakladığını gördüm ama göbeğimin alt kısmından kasıklarımın olduğu yere kadardı. Bu neye delalet etmektedir acaba? Rüyada bıçaklanmak neye çıkar?

Meral selam,
Rüyanız, babanız ile aranızda halletmeniz gereken şeyler olduğunu simgelemektedir.
Rüyada bıçaklanmak, bıçaklandığını görmek ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder.

Rüyada kızının bıçaklandığını görmek
Rüyamda kızımın babası tarafından banyoda bıçaklandığını gördüm, fakat banyonun kapısı kilitli, kapıyı kırmaya çalıştım olmadı açamadım, yanımda kimin olduğunu bilmiyorum, ona kapıyı açmasını kırmasını söyledim, en sonunda o kişi kapıyı kırdı ortalık kan reva içindeydi, eşimle kavga ettim sonra beni de bıçakladı, lütfen bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Cemre selam,
Rüyanız gerçek yaşamınızda ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir