Rüyada Bıçaklanmak

Rüyada bıçaklanmak neye işarettir?

Rüyamda 3-4 tane yabancı adam bir anda eşime saldırıyor. Bir tanesi eşimi küvet tarzı bir şeyin içine yatırıyor ve boğuşma sırasında eşimi sol göğsünün üstünden koluna yakın bir yerden bıçaklıyor (kan çıktığını görüyorum) ve yumruklamaya başlıyor. Ben önce eşimin vurduğunu zannederek eşime “vur vur” diye bağırıyorum, sonra eşimin altta olduğunu görünce elime bir demir alıyorum ve adamın ensesine vurmaya çalışıyorum, defalarca vurmama rağmen adama bir şey olmuyor ve kendi kendime sitem ediyorum “bu kadar güçsüz müyüm” diye. Sonra kocamı kurtaramadan uyandım. Rüyam ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada bıçaklanmakİsim / Takma isim : yengeç
Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 45
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : mutsuz,öfkeli
Rüyanızın konusu : rüyada kocamın bıçaklanması
Anahtar kelimeler : koca, eşinin bıçaklandığını görmek

Rüyada bıçaklandığını görmek yorumu

Rüyada bıçaklanmak, bıçaklandığını görmek ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada bıçaklanan birini görmek, birinin bıçaklandığını görmek bulunduğunuz ortamda fazlasıyla öfke duygularının hakim olduğunu ve bu olumsuz duygu yoğunluğundan negatif etkilenmemek için bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder.

Rüyanızı bu bilgilere yorumlamak gerekirse evinizde şua anda öfke duygusunun hakim olduğu ve bu duyguyu yok etmek için bir şeyler yapmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı açıklamaları okumak için rüyada bıçak görmek sayfasını ziyaret ediniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir