Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Biçerdöver Görmek

Rüyada biçerdöver neye işarettir?

Sözlerime iyi günler dileyerek başlamak istiyorum. Rüyada kendimi asker olarak gördüm. Askerden izinli gelmişim ve babamın tarlasında biçerdöver ile ekin biçiyorum. Her taraf yeşillikti. Sonra kırmızı bir yılan gördüm. Ondan kaçtım biraz ileride yeşil bir yılan gördüm. Etrafı inceledim bir sürü büyüklü küçüklü bir sürü yılan vardı. Yavru yılanlar vardı. Sanki böyle 8-10 başlı yılanlar vardı. En son olarak ilk gördüğüm kırmızı yılan beni kovalıyordu bende kaçıyordum. O esnada uyanmışım.

36 yasındayım. Evli ve Allah bağışlarsa 2 tane çocuğum var. Ankaralıyım ve askerliğimi de 12 yıl önce yaptım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Hayırlara vesile olur inşallah. SAYGILARIMLA.

Rüyada biçerdöver görmek tabiri

Ersin selam,

Askerliğini yapmış olduğu halde rüyada asker olduğunu görmek, hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler.

Rüyada biçerdöver görmek çalışkanlık, bereket anlamlarını simgeler. Refah ve mutluluk içinde yaşayacağınızı ifade eder. Rüyada ekin biçmek Yaptığınız işlerin meyvelerini toplamaya işarettir.

Rüyada kırmızı yılan görmek, kişisel gelişim eksikliğini ifade eder. Hayatınıızn bir yönünü ihmal ettiğinizi ve o konuda kendinizi yeterli kadar geliştirmediğinizi simgelerken bu durumun sizi rahatsız etmeye başladığını gösterir. Rüyada yeşil yılan görmek, büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifadesi olup hayırlı bir rüyadır ancak bunu çok az kişi bilmektedir. Rüyada yılanlardan korktuğunu görmek, bu hayvanlar kuvvet ve enerji demektir. Ondan korkmak içinizdeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi kullanmamak demektir. Derhal buna son vermeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada yılanlardan kaçmak ölümle yaşam arasında kimi çelişkiler içinde olduğunuzu, ölümü ve öbür dünyayı aklınıza taktığınızı ifade eder. Gerçek yaşamınızda bu çelişkilerden kurtulmak için dengeyi sağlamalı, bu dünya için yapmanız gerekenleri ihmal etmemeli, öbür dünya için ibadet vb. şeyleri yapmalısınız mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir