Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bıkmak

Rüyada bıkmak neye delalettir?

Rüyamda büyük, modern, yazlık villa tipi bir evin etrafındaki açık alandayım. Orman gibi, çok fazla ağaç yok ama, her tarafta yapraklar, dallar, otlar, bitkiler ve cıvık, balçık gibi çamur var ve çamurun rengi siyah değil, kahverengi. Eve doğru ilerlemem gerekiyor ama tertemiz botlarımı kirletmek istemiyorum ancak başka çarem olmadığından yavaş dikkatli adımlarla çamura giriyorum, ilk önce biraz kirleniyor ayakkabılarım sonra bunu umursamayarak daha derin çamur birikintilerine de girip ilerliyorum, ilerliyorum ama evin girişine gelemiyorum.

Çamurda yürümekten bıkıyorum ve “ben neden böyle yaptım ki” diye kendime soruyorum. Sonra “bıkmak, usanmak, öfkelenmek çare değil, haydi Asu eve varmalısın” diyorum ve başlıyorum yeni bir gayretle çamurda ilerlemeye, sonunda eve varıyorum. Girişte büyük sürgülü cam kapı var, beyaz çerçeveli. Yerde de, kapıya doğru beyaz delikli delikli metalden küçük bir rampa gibi bir şey var. Çamurlu botlarımı orada çıkarıp kapının tam önünde dışarıda bırakıyorum “sonra gelip ayakkabıları burada hortumla yıkarım, rampadaki deliklerden akar gider bütün çamur” diye düşünüyorum.

Eve girince direk banyoya gidiyorum. Normal büyüklükte, tertemiz, içerisi sıcacık, güzel, düzenli bir banyo. Hiçbir yerimde çamur yok, sadece ellerimi yıkayacağım. Hilton lavabonun önünde, duvarda büyük bir ayna var orada kendimi görüyorum, çok hoş görünüyorum. Yerde bembeyaz, desensiz, yumuşak, güzel bir banyo halısı var. Makarna halılardan ama çok yumuşak. Benim ayağımda da beyaz çoraplarım var. Çamurun içine girince botlarımdan çorabıma hiç çamur bulaşmamış. Bunu fark edince seviniyorum, beyaz çoraplarımla o beyaz halıya rahat rahat basıyorum. Suyla herhangi bir temasım olmuyor, ellerimi de yıkamıyorum. Rüya orada bitiyor.

Rüyada bıktığını görmek neye yorulur?

Asuman selam, gördüğün rüya gerçek hayatında bir durum, sorun veya ilişkinin seni üzdüğünü ifade ederken bu durumun peşinizi bırakmadığını anlatmakta ve bir takım iç temizlik ihtiyacı çektiğini belirtirken sonunda huzur ve mutluluğa kavuşacağınızı göstermektedir.

Rüyada bıkmak çok önemli bir rüyadır ve bıktığınızı gördüğünüz kişi veya şeye göre dikkatle yorumlanır. Rüyada bıkkınlık, bıktığını görmek genellikle bir bitişi işaret eder. Rüyada birine veya bir şeye karşı bıkkınlık hissi taşıdığını görmek ona karşı ilginizin azaldığını, böyle giderse ilginizin tamamen kopacağını simgeler. Rüyada bıktırmak, birilerini bıktırdığını görmek gerçek yaşamınızda sert ve kırıcı davranışlara sahip olduğunuzu simgeler. Not: bezmek,  usanmak, bıkkınlık, canına tak etmek, sıkılmak, usanmak terimleri de benzer anlamlar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir