Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada bilardo topu görmek

Rüyada bilardo topu görmek neye işarettir?

Rüyamda ölen annem çok hastalanmış, ambulansla hastaneye götürüyorum, hemşire bakıyor ve “umut yok ölecek” diyor, ben hemşirenin boğazını sıkıyorum ve elime nereden geçtiğini bilmediğim bir bilardo topunu hemşirenin kafasına vuruyorum, araya girip bizi ayırdılar, sonra “Allah’ım anneme ömür ver, biraz daha yaşasın, annem olmadan ayakta duramam” diye dua ediyorum.

Sonra ceza evindeyim 3 adam var, biri cezaevi arkadaşımmış, ayakları terlemiş çorabı ayağında ters dönmüş, ben çorabı çıkardım o ara onlar annesiyle konuştu, hep beraber gülerken uyandım ve başka zamanda rüyada yılan elimi ısırdı, bunlar neye yorumlanır, yorumlarınız için teşekkür ederim, aytül.

Rüyada bilardo topu görmek yorumu

Rüyada ölen annenin hasta olduğunu görmek oldukça önemli bir rüyadır ve yaşamınızın manevi yönü hakkında mesaj verir, belkide inanç ya da ibadet durumunuzu gözden geçirmek gerektiğini temsil eder. Bu rüya genellikle kişinin yoğun manevi sıkıntı yaşamakta olduğu dönemlerde ortaya çıkar. Güçlü inanç ve Allah’a sığınmak, olumlu düşünme ve dua ile bu durumdan çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada hemşire görmek rüya sahibinin büyük bir sorununu çözebilmesi için başkalarının yardımına ihtiyacı olacağına işaret eder. Rüyanızda hemşire ile kavga ettiğini görmeniz iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade ederken hemşirenin kafasına bilardo topunu vurmanız dikkatli olmanızı gerektiren bir durumun varlığına işaret etmektedir. Çünkü rüyada bilardo topu görmek gerçek hayatınızda çevrenizdeki değişimleri daha dikkatli ve yakından izlemeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada cezaevi görmek reel hayatınızda bir takım hatalı işler yaptığınızı ve bunların korku, endişe, sıkıntısını yaşadığınızı ifade eder. Cezaevinin eski yeni, temiz pis, aydınlık karanlık, büyük küçük olması gibi özellikleri yaşadığınız sıkıntının seyir konusunda ipucu verir. Rüyada cezaevine girdiğini görmek uğursuzluk ve mutsuzluk anlamına gelir. Yaşadığınız bir uğursuzluk yüzünden hem kendinin hem ailesinin müşkül durumda kaldığını, bu durumun aileye mutsuzluk getirdiğini simgelerken, yaşamınızın manevi yönün kuvvetlendirmek ve dua ile bu uğursuzluğu yenip yeniden mutlu günlere döneceğinize yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir