Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bilek Görmek

Rüyada bilek görmek neye işaret eder?

Rüyamda hoşlandığım çocuk bileğime beyaz bir bez bağladı ve “bütün sıkıntılarından kurtarılacaksın” gibi cümleler kurdu, “bak aynısı bende var” deyip kendi bileklerini gösterdi ve iki bileğinde de aynısından vardı ve annemin bileğine de anneciğim diyerek ona da aynı beyaz bir bez bağladı. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız.

Rüyada bilek görmek yorumu

Rüyada bilek görmek haber, verimlilik, eğlence ve heyecan anlamlarını simgeler. Yaralı ve Bandajlı bilek görmek üretkenlik kaybına işarettir. Aynı zamanda tek taraflı dengesiz bir ilişki yaşandığı manasını taşır. Bileğini burkmak rüyayı göreninin şifa ihtiyacı olduğunu gösterir . Siz iyileşmek için farklı arayışlar içinde enerjinizi boşa harcıyorsunuz, çözüm hemen yakınınızda mesaj verir.

“Rüyada Bilek Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda sırtımda böcekler dolaşıyordu. önümde dikenli tel vardı. bileğime baktım bileğimde dikenli bir telle sarılıydı, telin üzerinde de sırtımdaki kara böceklerden vardı. böcekleri çıkarmaya uğraşıyordum ama hepsi çıkmıyordu yapışmış gibiydi. yakınımda amcam vardı ondan yardım istedim , bağırdım ama kimse yardım etmedi.

Rüyamda sağ bileğime barkod basıyordum, sonra silinmesin diye bileğimi hiçbir yere değdirmiyorum. Bu ne demektir? Şimdiden teşekkürler.

Rüyamda arkadaşımın çocuğu ayak bileğinden kurşunla yaralanmış ti ben onu kucağıma alıp bütün gece hastaneye ulaşmaya çalıştım ancak sabaha karşı hastane buldum ve gittim hastaneye girerken önümde kaydırak vardı kaymak zorundaydım kaydım çocuğu hemşire ye verdim rüyamda hep çok endişeliydim çocuk ölecek veya sakat kalacak diye korkuyordum …not ben kolay hamile kalamiyorum bununla ilgili mesaj varsa lütfen cevabınızı bekliyorum
Evli 23 yaşında ev hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir