Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bileklik Görmek

Rüyada bileklik görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir cemiyet gibi bir yerdeyiz, ananem anneme “senin hakkını veremedim” deyip anneme iki tane çok geniş bilezik tarzında bileklik verdi “buda senin hakkın” dedi ve annemin koluna taktı . O sırada teyzem ve dayımda yanındaydı ve bir şey diyemediler. Bende ananemin yakasına çeyrek altın taktım . Ananem vefat etti, ölmüş birinin anneme altın bileklik vermesi ve benimde yakasına altın takmam neye yorumlanır? yanıt yazarsanız sevinirim.

Rüyada bileklik görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bileklik görmek malzemesi biliniyorsa ona göre incelenmelidir eğer bilinmiyorsa genel anlamda zamanı verimli kullanma yeteneği, eğlence ile heyecanı dengeleme yeteneği ya da gerçek yaşamda başkalarının ilgisi çekme içgüdünüz hakkında bilgi verir. Rüyada bileklik takmak, bileklik taktığını görmek yaşamınızda bir kayıp, kaybetme korkusu yaşadığınızı simgeler. Bu genellikle dengesiz ya da tek taraflı ilişki içinde olan kişilerde ya da zamanlarda sık görülen bir rüyadır.

Rüyada bileklik bakmak, bileklik aramak ya da bileklik almak ( satın alma ya da hediye ) kendinizi düşündüğünüz kadar karşınızdakini de düşünmeniz, ona yeterli zaman ayırmanız gerektiğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda kendine karşı dürüst olmadığınızı veya yetersiz ve güvensiz hissettiğinizi gösterebilir. Rüyada bileklik vermek, birine bileklik verdiğini görmek, en iyi şekilde duygularını ya da kendini nasıl ifade etmeniz konusunda emin olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Bileklik Görmek” için bir yanıt

Çok sevdiğim fakat bir süredir sebebini bilmeden benimle görüşmeyen bir arkadaşımı tek başıma dolaştığım bilmediğim bir takıcıda yanında tanıdığım ve şuanda da birlikte olduğunu düşündüğüm insanlarla gördüm. İlk olarak yanından ayrılmadılar sonrasında ‘zorla zorla’ denir ya işte o şekilde takıcının başka yerlerine gittiler. Arkadaşım bir tabureye oturdu. Söyleyecek o kadar şeyim olmasına rağmen nereden başlayacağımı bilmiyordum ve ‘Nasılsın?,Ne yapıyorsun?’gibi başladım. Beni hem dinliyor hem dinlemiyor gibiydi.İşte o sırada elindeki birkaç bileklikten bir tanesini bana verdi. Bilekliği siyah deriden, kimi kısımlarında lastikli, önünde dairelerle,ve bazı yerlerinde koyu mavili hatırlıyorum. Sürekli olarak düşündüğüm bir arkadaşımla ilgili ilginç bir rüya sonrasında uyandım ve çok merak ediyorum. Aydınlatırsanız çok mutlu olurum. Çok teşekkür ederim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir