Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bileklik Takmak

Rüyada bileklik takmak neye çıkar?

Rüyada bileklik görmekRüyamı tam olarak hatırlayamıyorum. Aslına bakarsanız koca rüyada kafamda tam net olan iki an var gerisi cok karışık bir sürü olaylardan ibaretti. Önce rüyamda eski sevgilimi gördüm . Birlikte zaman geçirdik eskiden nasılsak öyle samimiydik. Ama sonra bir soğuk hissettim . Havadan değildi. Bizim çift bilekliğimiz vardı üstünde sonsuzluk işareti olan . Ben gerçekte olduğu gibi takıyordum o bilekliği hala ama onun kolunda başka bileklik vardı mavi bir tane . Bende kalkıp gittim yanımdan . Sonrası yine karışık olaylar.

Çınarcık sahilde idim. Çeşmenin orada bir çocukla çok samimiydik . Onu gördüğümde bir anda muhteşem bir huzur hissettim . İlk kalktığımda tüm detayıyla hatırlıyordum yüzünü . Gerçi şimdide görsem tanırım o kadar netti. Ona sarılıyordum. Herkesten sığınıyordum sanki . Otururken bile bırakmadı beni öylece sarmaş dolaş birbirimizin gözlerine bakarak konuşuyorduk. Ne konuştuğumuzu da hatırlamıyorum. Keşke uyanmasaydım diyorum ama , keşke tekrar uyusam ve o yine gelse. Hatta o gelicekse 7/24 uyurum. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada bileklik takmak yorumu

Rüyanızın ilk bölümünü temel unsuru eski sevgilin olup bu konuda eski sevdiğini görmek analizi sayfasını okumanız gerekmektedir. Rüyada bileklik taktığını görmek yaşamınızda bir kayıp, kaybetme korkusu yaşadığınızı simgeler. Bu genellikle dengesiz ya da tek taraflı ilişki içinde olan kişilerde ya da zamanlarda sık görülen bir rüyadır.

Rüyanın ikinci kısmının ana unsurları sahilde olmak, orada bir çocuk görmek, huzur hissetmek ve sarılmak olup, anlamaları kısaca şöyledir;

Rüyada sahilde olduğunu görmek rüyayı gören kişinin aklının gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında denge kurmak istediğini ifade eder. Orada gördüğün çocuk yakın zamanda sana mutluluk getirecek bir karşılaşmaya işaret olabilir. Onun yanında huzur bulman, huzurlu olduğunu görmek duygusal bir konu ya da yaşadığınız bir iç çatışma için bir karar verdiğinizi ve buna son vereceğinizi gösterir. Alternatif olarak, fırtına öncesi büyük bir sessizlik işaret edebilir. Rüyada karşı cinsten birinin boynuna sarılmak kalbinizi heyecanlandıracak bir karşılaşmaya, tanışmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir