Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bilet Almak

Rüyada bilet almak ne demektir?

Konu: rüyamda sevgilimi bana sinirli, bana bağırırken gördüm.

Mesajınız: ben bilet alıyordum ve biletçi kadınla konuşuyordum. Sevgilimde sinirli sinirli yanımda duruyordu. Sonra ilginç bir yerdeydik, büyük ağaçlar vardı. Sevgilim bana bağırıyordu, bende kendimi kötü hissediyordum. Bana rüyamın tarifini yapabilir misiniz lütfen

Rüyada bilet aldığını görmek neye yorulur?

Rüyanızda aldığınız biletin ne olduğunu yazmamışsınız. İçinde bulunduğumuz yılbaşı günleri ve yılbaşı biletini düşünerek piyango bileti olması durumuna göre yorum yapıyoruz.

Piyango rüyaları dikkat edilmesi gereken rüyalardır. Çünkü bunlar olduğu gibi de çıkabilir. Rüyada piyango bileti almak kısmetli olmaya işarettir. Rüyayı takip eden günlerde bilet almak yararlıdır.

Rüyada sevgiliyi görmek sizin kendinizle barışık bir karaktere sahip olduğunuzu simgelerken sevgilinin sana bağırması onun iç dünyasında bir huzursuzluk yaşadığına işaret etmektedir. Gördüğün büyük ağaçlar ise önünüzde sana büyük mutluluklar verecek bir çok gelişmeler olacağını temsil etmektedir.

“Rüyada Bilet Almak” için bir yanıt

Ben Büyük bir Belieber ve Barbz’ım. Rüyamda da İstanbul’a gidiyordum ve Nicki Minaj konserine bilet almıştım. Konser alanı deniz altındaydı. Bir girdim ki konser alanı marketti. Hhaha ve Nicki Minaj konseri diye gittiğim konser One Direction konseri çıktı. Baya eğlendim. Daha sonra One Direction grup üyeleri dondurma yiyordu. Bende yanlarına gittim. Hepsiyle teker teker konuşup sohbet ettim ve resim çektim. Daha sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir