Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bilezik Saklamak

Rüyada bilezik saklamak neye işaret eder?

Rüyada dışarıyı izliyorduk, bir sürü köpek vardı, nişanlımla bakıyorduk ki bir köpek diğer köpeğin boynunu ısırdı, öylece ölmesini bekliyordu, bende bir taş attım köpek kurtuldu, yanımıza geldi, bize teşekkür eder gibi baktı

Sonra benim doğum günümmüş nişanlım benim parmağıma tek taş taktı, sonra birden rüyamda annem ben ve 6 yaşındaki yeğenim bir yere gidiyorum, bileziklerim benim kolumda idi, sonra 6 yaşındaki erkek yeğenimin koluna taktım, az ileride 3 kadın bizi kınadı “ayıp” dedi, “saklayın” dedi, bizde sakladık, yeğenimin kolundaki bilezikleri geri eve döndük, duvara yaslanmış 3 bilezik hırsızı gördük ama göremediler bilezikleri yola devam ettik. Bayağı bir yaşıyormuş gibi gördüm yorumlarsanız sevinirim. 19 Mayıs 2012, 14:15

Rüyada bilezik saklamak yorumu

Emel Merhaba, rüyanın ilk bölümü hakkında lütfen köpek görmek, nişanlıyı görmek, doğum günü sayfalarını inceleyip, oradaki bilgiler ve ruh halinizi bir arada düşünüp mesajı tespit ediniz.

Rüyanda gördüğün bilezikler hakkında geniş bilgiyi bilezik görmek sayfasında bulabilirsin. Rüyada bilezik saklamak ve diğer olaylar ise, gerçek yaşamınızda bir şeyleri kaybetme korkusu, endişesi içinde olduğunuzu simgelemektedir.

“Rüyada Bilezik Saklamak” için 2 yanıt

Rüyamda arkadaşımın ellerinde bilezikler gördüm iki elide doluydu fakat benden saklamak istiyordu, bunun anlamı ne

Rüyada başkasının kolunda altın bilezik görmek gördüğünüz kişi tanıdığınız biriyse onun hakkında evlilik ya da evinde zenginleşmeye veya onun hakkında dedikoduya işaret eder. Tanımadığınız birisi ise kıskançlık ve çok laf olan bir ortama gireceğinize delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir