Kategoriler
İsimler

Rüyada Bilge İsmi

Rüyada Bilge ismi neye işarettir?

Rüyamda araba kullanıyorum, arabanın içinde aileden bir kaç kişi daha var, bir anda araba kullanmayı bilmediğim aklıma geliyor ve düzgün kullanırken freni bulamayıp bir arabaya çarpıyorum, şiddetli bir kaza da geçirmediğimizi düşünürken birinin bana “Bilge, Bilge” diye seslenmesiyle gözümü hastanede açmışım, “bana neden Bilge diyorsunuz, benim adım Ali” diyorum.

Eğer yorumlayabilirseniz sevinirim, bunun anlamı nedir?

Rüyada Bilge ismi neye yorulur?

Bilge isminin anlamı Derin Bilgi Sahibi kimse demektirRüyada Bilge ismini duymak, Bilge olarak çağrıldığını görmek, Karmaşık duyguları, Kendi kimlik ve Benliginizi bulmaya çalıştığınızı işaret eder.

Göndermiş olduğunuz rüya şu anda karmaşık duygular içinde olduğunuzu, Kendi kimlik ve Benliginizi bulmaya çalıştığınızı işaret etmekte, işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları teker teker aşacağınızı, sıkıntılardan kurtulacağınızı sembolize etmektedir.

Bunları başarmak için ilk önce simdiye kadar icinizde hapsettiginiz duygulardan ve negatif dusuncelerinizden kurtulmanız gerektiğini ifade ederken, ayni zamanda basarmak istediginiz hedef ve istekleriniz oldugunu gostermekte ve yeni bir hayata baslamayi, yeni baslangicları, hayatinizda yenilikler yapmaya delalet ederken çok yakında manevi yonden sizin iyi duruma geleceğinizi simgelemektedir.

“Rüyada Bilge İsmi” için bir yanıt

Uzun yıllardır yalnız yaşayan, hali vakti iyi bir amcam var ve uzun süredir yaşadığı şehri terk edip bizim yaşadığımız şehre taşındı. Ama bizimle değil. Rüya ise onunla alakalı gibi. Şöyle ki; bilge bir adam, bir masada açılmış vaziyette duran haritaya bakarak, amcama şöyle diyor. Sen buradan geldin ama dönüşün yine burayadır. Sen, 3 kişiden mesulsün.(Beni, annemi ve kız kardeşimi işaret ediyor ki babam hayatta değil) Sonra bize isimler veriyor. Bana, “senin adın nöbet” diyor. Ardından hepimize haritada bir yer gösterip bu “sevr” diyor. Bir şeyi ima ettiğini düşünüyoruz. Kız kardeşim, “sevr anlaşması” mı diyor.(Kız kardeşim ticaretle uğraşır) Biz gülüyoruz ve bahsettiği “sevr mağarasıdır” diyoruz. Yaş:41, Medeni Durum: Bekar, İş: Çalışmıyor. Dışarıdan okuyor. Ailesiyle yaşıyor. Ruh hali: Kabuğuna çekilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir