Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bilgisayar Görmek

Rüyada bilgisayar neye işarettir?

İyi günler, ben öğrenciyim, 1 hafta sonra da kpss ye gireceğim. Rüyamda lisede talebe olduğumu gördüm en ön sırada oturuyorum. Coğrafya hocası geliyor bir soru soruyor, bir tek ben cevap veriyorum, sınıftakiler şaşırıyor. Bende diyorum ki “siz benim tembel durduğuma bakmayın ben sürekli bilgisayar ile ders çalışıyorum” diyorum. Sonra başka bir hoca gelip Arapça tahtaya amin yazıyor. Ben “hocam bu ders nedir” diyorum, “tefsir ve siyer” diyor, öyle çok seviniyorum ki. “çok şükür bu dersler de geldi bize” diyorum. Hocaya ismini soruyorum Arapça çok uzun bir isim söylüyor. sonra önümde çok büyük bir bilgisayar var, onda özel harekat polis resimleri var hangi sayfayı açsam o çıkıyor.

Bu rüyanın ardından başka bir rüya daha görüyorum, bir kadın bakkal polislik sınavına polis seçiyor, bende çok zordur diye heyecanlanıyorum, oda hemen “geç sen” dedi, bende “bu kadar kolay mı” dedim, öyle bitti. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Kimden: alonewolf
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 23
Medeni Durumunuz: Bekar

Rüyada bilgisayar görmek yorumu

Rüyada bilgisayar görmek modern hayatı ve teknolojiyi ifade eder. Önünüzde yeni fırsatlar açılacağını işaret eder. Bunun yanı sıra bilgisayar duygu ve düşüncelerin yoksunluğunu ifade eder. Hayatın akışına göre gittiğinizi kendi fikir ve düşüncelerinizden yararlanmadığını anlatır. Rüyada yapay zekalı bir bilgisayar görmek teknolojiye karşı duyduğunuz korkuyu işaret eder. Rüyada bilgisayar satın aldığını görmek hayatınızda her şeyin yolunda olmasına karşılaşacağı sorunların üstesinden geleceğinize ve başarılı olacağınıza işarettir. Bilgisayarın kilitlendiğini görmek çözemediğiniz bir iş olduğunu işaret eder, Kilitlenmiş bilgisayarı açmak çözemediğiniz işin üstesinden gelmek anlamına gelir.

Rüyada bellek görmek yeni yaşam tarzınız için eski alışkanlıklardan kurtulmak gerektiğini işaret eder. Rüyada bellek almak, bellek kullanmak, bellek vermek geçmişte öğrendiğiniz fakat bu güne kadar kullanmadığınız, önemsemediğiniz bir bilginin sizi şok edecek bir şekilde işinize yarayacağını ifade eder. Rüyada lisans görmek veya bir bilgisayar programı için lisans almak, rüyayı gören kişinin aşk hayatı veya iş yaşamında daha fazla özgürlük arayışında olduğunu gösterir.

Rüyada program görmek plan sembolüdür ve rüyada bilgisayar programı görülmesi kişinin hedeflerinize ulaşmak için daha iyi planlama yapması gerektiğini işaret eder. Rüyada program yazmak, program yüklemek veya program kullanmak hayatınızda düzenli bir organizasyona ihtiyacınız olduğunu gösterir.

“Rüyada Bilgisayar Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda laptop bilgisayar gördüm ve çalındı ondan sonra aramaya başladım sonra bir inşaata girdim demir kapı gördüm içinde kuş güvercin vardı uçuyordu anlamı ne acaba?

rüyada bilgisayar satın almak,
Rüyamda bizim evdeki en eski bilgisayarın ablamın çarşıdan aldığını gördüm bu ne demektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir