Rüyada Bilgisayar Virüsü Görmek

Rüyada bilgisayar virüsü neye delalet eder?

İyi günler admin, ben rüyamı yazmadan önce şu bilgiyi açıklamak istiyorum. Bu yaz tatiline girdiğimiz ilk hafta okuldan çok sevdiğim bir arkadaşım trafik kazasında öldü ve onun ölümünden beri kendime gelemedim, ve bende o andan beri  panik atak başladı, heyecanlanınca veya sinirlenince kalbim çok hızlı çarpmaya başlıyor, ellerim terliyor ve başım dönerek gözlerim kararıyor.

Rüyamda çok sevdiği arkadaşım Erkan’ı gördüm, bilgisayarıma virüs girmiş bu yüzden kullanamıyordum, saçımı başımı yoluyorum. Aklıma Erkan’dan yardım istemek geldi ( kendisi gerçekten bilgisayar konusunda çok iyiydi, herkese yardımcı olur, bir şeyler öğretirdi). Telefon açtım yemek yediğini, yemeği bitince geleceğini söyledi, oturdum beklemeye başladım. Bu sırada evde atıştırmalık bir şeyler var mı diye mutfağa indim, annem bir şeyler yapıyordu, Erkan’ı çağırdığımı anlattım, bana “size çay yaparım, yanına da hazır kek koyarım, yersiniz” dedi.

Rüyada bilgisayar virüsü görmekKısa bir süre sonra rahmetli arkadaşım geldi, odama geçtik, bilgisayarımı açıp kontrol etmeye başladı “virüs koruma programını güncellememişsin, o yüzden bu bilgisayar virüsü sana zarar vermiş” dedi, ben de “güncelleme açık, neden güncellenmemiş ki” dedi. Biraz uğraştı virüsü temizledi ve bilgisayarım çalışmaya başladı, bu sırada seneye hangi üniversiteye gireceğimizi, neler yapacağımızı konuştuk. Erkan tıp fakültesi istiyordu ama puanım çok zor yetişir diyordu, bende diyetisyen olmak istediğimi söylüyordum. Sonra dalmışım, başka bir şey hatırlamıyor. Rahmetli arkadaşımı iyi ve mutlu görmek, onunla konuşmak rüyada da olsa bana iyi gelmişti. Teşekkür ederim. 18, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada bilgisayar virüsü görmek yorumu

Sena merhaba, öncelikle rahmetli arkadaşına rahmet, sizlere sabır diyorum. Genç yaşta böyle değerli birini kaybetmek gerçekten çok üzücü. Sabır ve dua ile bunu atlatacaksın inşallah. Rüyanda ölen arkadaşı canlı ve iyi görmek genel anlamda sizi hayırlı bir haber alacağınıza ve yaşamınızda iyi gelişmeler olacağına yorulur onun mutlu olması mekanının cennet olduğuna rivayet edilir. Öte yandan rüyanın en önemli unsuru gördüğün bilgisayar virüsü olup rüya bu eksen devam etmektedir ki rüyada bilgisayar virüsü görmek rüyayı gören kişinin hayatının onun kontrolü dışına çıktığına işaret eder ve elinde olmayan bazı faktörlerin onu çok etkilediğini gösterir. Bu rüya alternatif olarak hayatınızda bir takım şeylerin bir süre daha yolunda gitmeyeceğine işaret edebilir. Bilgisayar virüsü temizlemek kişinin yolunda gitmeyen hayatını bir düzene sokmak için farklı şeyler denemek, alternatif çözümler araması gerektiğine rivayet edilir. Virüs temizliği başarıyla tamamlanırsa bu işlemlerden yakın zamanda bir netice alıp işleri yoluna koyacağına delalet ederken tersi durum sıkıntıların devam edeceğini gösterir. Rüyada serial görmek küçük can sıkıcı kimi şeyler yaşadığınızı ve küçük sorunları simgeler.

Not: rüyada key, malware, dosya virüsleri, makro virüs, ağ virüsleri, yazılım bombası, sentinel, truva atı, trojan, bilgisayar solucanı, casus yazılım gibi terimler de benzer anlamlar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir