Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bilinmeyen Canlılar Görmek

Rüyada bilinmeyen canlılar neye işarettir?

Çok değişik bir rüyaydı, rüyamda suda yüzerken suda yasayan kaslı bilinmeyen bir tür canlılar vardı, kabile şeklindeydi yanımdakini heme yakaladı ve bende o canlıya mızrak gibi bir cisim salladım, sonra yanındakiyle konuştular, yanındaki “bize zarar veremezler” dedi, diğeri ise “bak mızrak salladı” dedi ve o yanımdaki kişiyi öldürdü.

Ben kaçtım ve başka rüyaya daldım, bilmediğim bir ev gibi yerdeyim, her tarafta duvardaki deliklerden gelmeye çalışan büyük siyah karıncalar vardı, insanlarda onları öldürmeye çalışıyorlardı, kimse beni fark etmeden oradan yine kaçtım ve başka rüya görmeye başladım. Üniversite gibi bir yerdeyiz, her tarafta insanlar kaçışıyor bu olan olayları biliyorlardı ve bende onları kurtarmaya çalışıyordum. Bir yere atladım, yanımda sessiz uyuyan köpekler gördüm, arkamda bir insan ise “Allah senden razı olsun, sen bizi kurtardın” dedi.

Hemen ardından köpek sesleri gelmeye başladı, çok fazlalardı ama köpekleri görmedim, hemen kaçmaya çalıştım ve bir kütük vardı üstüne atladım. O kütüğün başında bir kedi vardı, bende o kütüğe atlayınca kütük devrildi ama kedinin orada olduğunu görmemiştim. Başka rüyaya geçtim, bu seferde ilk başta insanlarla o suda yaşayan canlıları öldürmeye gidiyorduk ve abimle giderken iki uzun nehir gördüm, ikisinden birine girecektik ve rüya bitti. Yaş 17, öğrenciyim okuldan sonra babamın yanında çalışıyordum ve hedefim üniversiteye .

Rüyada bilinmeyen canlılar görmek tabiri

Halil merhaba, mesaj veren değerli bir rüyada bir ana tema olur rüyadaki diğer olaylar ve unsurlar bu ana konuyu destekler ya da açıklar. Halbuki sen rüyanda rüyada rüyaya geçiyorsun ve bu bir çok kez oluyor. Bu durum aslında senin gerçek hayatta kafanın karışık olduğunu ve ana konuya odaklanamadığını ifade etmektedir. Sana yardımcı olmak için bazı önemli konuların yorumunu yazacağım.

Rüyada bilinmeyen varlıklar görmek rüyayı gören kişinin uyanık yaşamının kendisi dışında bazı kişiler, olaylar ya da şartlar tarafında yönetildiğini yahut yönlendirildiği temsil ederken öte yandan da rüya sahibinin bu durumun farkında olmadığını, kişinin bunu hayatın akışı olarak düşündüğünü gösterir.

Rüyada siyah karınca rüyayı gören kişinin hırsını kontrol etmeyi öğrenmesi aksi halde büyük sıkıntılarla karşılaşabileceğine veya büyük hayal kırıklıkları yaşayabileceğine delalet eder. Bakınız rüyada karınca görmek sayfası.

Rüyada köpek sesi duymak rüyayı gören insanın somurtkanlık ve aşırı titizlik huyu olduğuna ve bu özellikleriyle çevresindekileri rahatsız etmekte olduğunu anlatır, bakınız rüyada köpek yorumu.

“Rüyada Bilinmeyen Canlılar Görmek” için 2 yanıt

Bilinmeyen varlıklar görmek
Ben 27 yaşındayım ilk ruyami 25 yaşında gördüm çok sıkıntılı bir seneydi kuran okudum korkmuştum varlıkları görünce insan gibilerdi ve insan arkadaşları gece görüyordum korkmaya başladım bir gece yarısı ayetel kusri okudum ve yattım

1. Rüya : gece kuranı kerim ortada 2 kişi sağ sol tarafında kuranı kerim ortada ellerimiz kuranın üründe acayip bir ışık bizi yukarı göğe doğru yükseltti sonra aradan yine zaman geçti rüyamda düştüğümü gördüm , Tabi anladım neden dustugumu kötü işler yapiyordum.

2 .Rüya : Bir ev de 2 oda 2 odada 2 çift üstleri ciplak 2 oda kapısı açık ti ben gördüm onları ciril ciplak biraz baktım sonra kapıyı kapatiyordum ki kadın uyandı bana doğru geldi göğüsleri kapatarak yuzune bakiyordum o sırada zaten birşeyler oldu bir başka bayan geldi çatıya çıktık ve sonra ilişkiye girdim kadınla sonra. Birden birşeyler oldu her yerime kab fışkırdı bu sida bir adam bir kadın ve ilişki ye girdigim kadın lanetlendin dedi yanımda duranlar bir anda kayboldu sonra bu kadın iblise dönüştü korkunç bir varlık oldu bir anda her yer zifiri karanlık oldu bağırarak yarabbi dedim yine tuzağa dusuruldum affet senin yardımın olmadan ben bir hicim dedim ve uyandım kaltim abdest aldım gece şükür namazi kildim.

3. Rüya : yine bir bina gibi bir yer bir kiz var ona eziyet eden birileri var ona yardım etmek için yoneldim ve ellerinden Allahın yardımı ile aldım sonra 2 tane iblismi nedir bilemediniz biri sürekli uçup duruyor bi kayboluyor bi çıkıyor neyse bunlar bize saldırmaya başladı uçan şeyi yakaladık siyah renkli yüzü belli belirsiz Allahın izni olmadan sen bize dokunamasin dedim yok oldular bu kıza zalimlik yapanlar binain aşağısında birileri ile kavga ediyorlardı bi saniye elime aldım fırlattı kıza zulüm edene neyse birşeyler oldu merdivenler çıktı karşıma kızla beraber yukarı doğru çıkmaya koyulduk 2 yanımda 2 tane uysal ama devasa köpekler vardı çıktıkça köpekler değişmeye başladı hircinlasmaya biraz aydinlanmisti etraf köpekler saldırmaya başladı kızı korumak için köpekler ile dövüşmeye başladım beni ısırmaya başladılar her yerim acı içinde son bir gayretle birini yakaladık ağzından elini koparacakti neredeyse Allahu ekber diyerek yüklendi bende ağzını açtım burun kısmını sol eliyle kirdim 2ye bölüm burun kısmını boğuşma sırasında kızı bulamadım kayboldu diğer köpekte arkadaşını ağzını görünce bir anda kayboldu ama kızı bulamadım Gaybi Bilen Allahtir Rüyamin yorumunu tam olarak Allahtan dilerim siz sadece bana fikir verin ben 2 arada bir deredeyim iyimiyim kotumuyum bilmiyorum kafam çok karışık bu yaşıma kadar hep karşıtı Allahın varlığında şüphem yok bir çok yardımını gördüm Derdi veren Allah dermanida verir diyerek cümle Müslüman aleminin Ramanin bereketi , şefaati ve merhameti ustunuzde olsun Allaha emanet TEDBİRİ BİZDEN TEŞEKKÜLÜ ALLAH DAN”

Hikmet merhaba, görmüş olduğun rüyalar hakkında sayfalar dolusu şeyler yazılabilir ama ben kısa ve net açıklama yapacağım, umarım sana bir yararı olur. Gördüğün rüyaların odak noktası değişik senaryolarla tanımlayamadığın farklı varlıklar görmüş olmandır. Bunlar senin yaşamında yaşamına fazlasıyla etki eden (çoğu zaman sen istemeden, elinde olmadan ya da karşı koyamadığın için) bazı kişiler, olaylar veya şartlar bulunduğunu anlatmaktadır. Bu etkenlerden dolayı yaşamının yönünü dilediğin şekilde sürdüremiyorsun, bu kişiler ya da faktörler seni istemediğin, hoşlanmadığın davranış şekillerine itmekte. Lütfen bunları bir düşün ve nerede ve nasıl hata yaptığını tespit et, aksi halde huzur ve mutluluğu bulmakta zorlanacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir