Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bilirkişi Görmek

Rüyada bilirkişi olduğunu görmek ne demek?

Hocam rüyamda bilirkişi olduğumu gördüm, elimde dosya içinde kağıtlar görüyorum, resmi giyinmişim ve asansördeyim, galiba üst kata çıkıyorum ve oradaki topluluğa “mahkemede çalışıyorum” diyorum ve sonra Kuran görüp sayfalarına bakarken felak ve fetih suresi çıkıyor, sayfayı elimle okşuyorum, okuyorum. Bunların manası nedir?

Rüyada bilirkişi görmek tabiri

Seyit selam, gördüğün rüya hayırlara işaret eden önemli ve değerli bir rüyadır.

Rüyada bilirkişi görmek gerçek yaşamınızda çözemediğiniz bir sorunla karşı karşıya olduğunuzu simgeler. Rüyada bilirkişi olmak, bilirkişi olduğunu, bilirkişilik yaptığını görmek çevreniz tarafından sevilip, sayıldığını, büyük bir itibara sahip olduğunuzu simgeler.

Rüyada elindeki dosya günlük hayatında bazı olumsuz olayların sizi bir endişeye sürüklediğini gösterirken dosyanın içindeki kağıtlar bu durumların atlatılacağını ve isteklerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada asansörle yukarıya çıkmak, olumlu gidiş, işinde yükselme, huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir. Oldukça güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişiler genellikle uyanık hayatlarında başarılı ve mutlu bir dönemde olduklarını söylemektedir. Resmi giyinmiş olman resmi işlerinde güzel gelişmelere işaret ederken görmüş olduğun Kuran bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Allah tarafından korunduğunun ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir