Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bilmediği Binaya Girmek

Rüyada bilmediği binaya girdiğini görmek ne demek?

Rüyamda okuldan çıktım, geceydi ve yağmur yağıyordu, en sevdiğim arkadaşımın evine gitmeyi düşündüm, arkadaşımın evi okula oldukça yakın, arkadaşımın evine giderken karşıma hiç tanımadığım hayatımda görmediğim bir teyze çıktı. Ellerimi tutarak “servisle gitmiyor musun” dedi, bende arkadaşımın evinin olduğu tarafı göstererek “oralarda oturuyorum, ondan servisle gitmiyorum” dedim. Teyze “tamam” dedi ve yoluma devam ettim, o anda nedenini bilmeden biraz sinirli ve endişeliydim, bir binaya girdim. Binanın arkadaşımın oturduğu yapı olduğunu düşünerek girdim. Arkadaşımın binasının olduğu yeri biliyordum ama girdiğim yapı arkadaşımın oturduğu yapı değildi, o tarafta da değildi.

Binaya girince karşıma tanımadığım bir kadın çıktı, hayatımda hiç görmemiş olmama rağmen ona “babaanne” dedim, korkunç bir yüzü vardı, korkuyordum biraz endişeliydim de, babaanneme su içip gideceğimi söyledim, babaannem “tamam” diyerek dairesine girdi. Bende bir kapıya yaklaştım 1-2 dakika orada durup bir şeyler düşündüm sonra binanın çıkışına yöneldim, bir anda ses gelince endişelendim, o anda bir kapıyı açtım, yanlış kapıyı açınca binanın çıkışına koştum, o anda babaannem çıktı, çok korkunç bir hali vardı. Kapıyı açıp çıkarken babaannem kapıyı tuttu ve “bende seninle okula geleyim mi” diye bir soru sordu bende istemsizce “sen bilirsin” dedim. Babaannem üstündeki geceliği çıkarıp üstünü giydi birlikte çıktık. Sonra uyandım. rüya gördüm, 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuzum korku içindeyim endişeliyim

Rüyada bilmediği binaya girmek yorumu

Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bir sebeple zihninin anormal derecede bulanmış olduğunu, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı ayırt edemeyecek derecede kafanı karıştıran bu duruma bir son vermek için bir şeyler yapman gerektiğini temsil etmektedir. Lütfen bina rüya tabiri sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Bilmediği Binaya Girmek” için 3 yanıt

Rüyamda bir binanın icerisindeyiz, yanimda bir de Eda ablamın kardeşi Ziya Emre vardı. Ablam yani halamın kızı eski sevgilisi Halil abinin annesiyle giriş kapısından girerken görüyorum ikisini sonra eda ablam bir kapıya tıklatıyor. Halil abi çıkıyor onlar orada biraz tartışıyorlar bana da “sen beni tanıyorsun o yüzden yardımcı ol” filan diyor ben zaten senin hep arkandaydim filan diyorum.

Esra merhaba, görmüş olduğun rüyanın net bir mesaj verdiği söylenemez. Çünkü rüyada belirgin bir olay ya da kişi yok. Bu rüya büyük ihtimalle gerçek yaşamında bazı iç karışıklıklar yaşamakta olduğunu, iç huzuru bulamadığını veya karşılaştığın çatışma olayını simgeleyebilir, kendini emniyette hissetmek dileğini yansıtabilir.

Dün gördüğüm rüyada öğlen dışarda arkadaşlarla yemek yiyip ise donucektim çalıştığım yer edogru giderken birden yol guzargahi değişti ve kardeşimi bisikletle yanımdan geçerken gördüm garip hali vardı bianda hava karardı ve korkmaya basladm otobüs durağına dgru giderken bianda yanlış yolda oldugumi görüp. Üst tarftan geçen otobüse doğru koşmaya basladm ama otobüsün girdiği sokak kocaman ahşap bı kapı vardı yavaşça içeri girince hiç bilmedim bı binada buldm kendmi tanıdık yüzler görüyorum ama hepsi garip garip bakiyodu çıkmak gerk dyodum çıkamazsın burdan diyorlardı labirent gbi bina. Ne girdiğim kapıyı ne çıkış kapısı yazan yeri. Hiç bulamadım rüyamda girdgim her yer başka biyere açıldı. En son oradan cikamadan uyandm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir