Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bina Devrilmesi

Rüyada bina devrilmesi neye alamet eder?

Merhaba, 2 ay önce bir rüya gördüm ve etkilendim. Rüya şöyle; yüksek bir binanın bir odasında 2 yaşlı adam yanımda sohbet ederken ben pencereden yüksekliğin manzarasına bakıyordum, hava güzeldi bir anda bina gürültülü bir şekilde sağ tarafına doğru yavaş bir şekilde devrilmeye başladı. Ben pencerenin mermerine tutundum ve devrilmesini izledim sonra uyandım. Rüyamın tabiri nedir? Teşekkürler.

Rüyada bina devrilmesi nasıl yorumlanır?

Recep merhaba, rüyada yüksek bina görmek reel hayatında kişinin ulaşılması zor olan bazı hedefler belirlediğini gösterirken öte yandan da yüksek binada olduğunu görmek ise kendine belirlediğin zor hedeflere ulaşamamak nedeniyle stres yaşadığını belki de bu hedefleri yeniden gözden geçirmek gerektiğini ifade eder. Rüyada gördüğün yaşlı adamlar  aslında gerçek yaşamında omuzlarındaki yükü artık daha fazla taşıyamacağını düşündüğünü ve o yüklerin sizi sizi yıkacağı korkusu taşıdığınızı anlatmaktadır.

Rüyada pencereden bakmak sezgi ve farkındalık anlamına gelir. İçinde olduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade etmektedir. Manzaraya bakarken binanın devrilmeye başlaması önemli bir anlam taşımakta ve hayatınızda her şeye karşı her an hazırlıklı olmak gerektiğini, bazı şeylerin aniden değişebileceğini anlatırken bazende rüyada bina devrilmesi birden bire ortaya çıkacak bazı sorunlara, çatışma veya tartışmaya yahut bir hayal kırıklığı  yaşama işaret eder. Ancak bu sırada size bir şey olmaması tüm bu sıkıntılı hallerin sizde bir zarar yaratmadan hemen geçeceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Bina Devrilmesi” için 2 yanıt

İlginizden dolayı teşekkür ederim. Rüya tabirine göre başarılı bir işi sonuclandıramadım. Uzun zamandır işsiz olduğumu rüya tabirine göre degerlendırebılırım. Saygılar.

Merhaba ben de rüyamda arkadaşlarımla konuşurken bı anda pencereden baktım ve hani TOKİ gibi evler olur ya bir sürü ev yana devrilmişti ve ev sahipleri orda bekliyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir