Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Bina Görmek

Rüyada bina görmek neye delalet eder?

Rüyada bina görmek sık görülen bir rüya olup genellikle rüyada görülen binanın eski yeni, büyük küçük, yüksek alçak gibi durumları ile açıklanır. Rüyada yeni, sağlam bina görmek iyidir, daima güzele yorulur ve rüyayı gören kişi hakkında gelişimi, büyümeyi işaret eder. Güzel bina, bakımlı bina, ferah bina, yüksek yapı görmekte aynı şeylere rivayet edilir. Rüyada eski bina görmek  iyiye yorumlanmaz ve rüya sahibi kişi için geriye gitmeyi, küçülmeyi simgeler. Çürük bina, çirkin bina, bakımsız bina, sıkıcı bina, alçak yapı terimleri de ayn şekilde yorumlanır

Sağlam binada oturmak, güzel binada yaşamak, bakımlı binaya bakmak, ferah binaya girmek, yüksek binaya çıkmak; hepsi iyidir. Eski binada yaşadığını görmek, çürük binada yaşamak, çirkin binaya bakmak, bakımsız binada oturmak, sıkıcı binada oturduğunu görmek, alçak binaya girmek görmek iyi değildir. Rüyada bir binaya girmek rüyayı gören şahsın gerçek hayatında bir değişiklik olacağını ve kişinin kendini daha fazla emniyette hissedeceğine alamet eder.

Rüyada binalar hakkında yorumlar

Rüyada yüksek bina görmek reel hayatta ulaşılması zor hedefler belirlediğinizi simgeler. Yüksek binada yaşamak, oturmak veya bulunmak ise kendinize belirlediğiniz zor hedeflere ulaşamamak yüzünden stres yaşadığınız belki de bu hedefleri gözden geçirmek gerektiğini temsil eder. Güzel binalar görmek mutlu olmak, güzel, istediğiniz gibi bir hayat sürdürmek anlamına gelir. Terk edilmiş boş bina görmek sıkıntıya, üzüntüye ve kedere rivayet edilir ve kişinin yaptığı yanlış işler veya verdiği hatalı bir karar neticesinde yalnızlığa düşmesine yorulur. Hasarlı bina görmek rahatsızlık geçireceğinize ya da yakınınızın zarar etme, para kaybetme haberini alacağınıza işaret eder.

Rüyada bina yıkılması, bir binanın yıkıldığını görmek reel yaşamda birtakım şeylerin aniden değişebileceğini ve her türlü değişime, farklılığa hazır olmanız gerektiğini temsil ederken sorunlar, çatışmalar, tartışma ya da hayal kırıklığı karşısında güçlü olmak gerektiğini simgeler. Rüyada yıkılmış bina görmek, yıkık binalar uyanık hayatınızda bir şeyin bitişini simgeler. Bu bir hayalin sona ermesi, bir umudun tükenmesi ya da bir projeden vazgeçme olabilir. Rüyadaki yapı çok büyükse kötü bir olay yaşamak habercisi olabilir. Rüyada binanın çökmüş olduğunu görmek evliliğin bitmesine işaret eder.

“Rüyada Bina Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda başka birilerinin 15 katlı bir bina aldığını gördüm. Ben 4. Katına Kadar Sayıp çıkabildim. Bu Rüyanın Tabirini Öğrenebilir miyim.
44, Kadın, Evli, Ev hanımı, normal.

Nezihe merhaba,
Görmüş olduğunuz rüya, çevrenizde mal mülk alan kişiler sizinde mülk sahibi olmak için istikrarlı olmanız, bazı şeylerden fedakarlık etmek, çalışmak ve kendine güvenmek gerektiğini temsil etmektedir.

Ben ikidir su ruyayi goruyorum; bir meydandayim ustum basim tertemiz kocaman beyaz uzun bir bina var bu bina yikilmaya basliyo ve bole afet gibi bisey oluyo sonra diyorumki demekki yurt disinda insanlar bole seyler cekiyormus. sonra o uzun bina cok duzenli bi sekilde yikiliuo ve parcalara ayriliyo ben o kadar kolay kurtuluyorumki ordan anlatamam sonra bir teyze var ama cok iyi bir kadin bana yardim ediyo telefonumu bulup veriyo bana ben bu ruyatai sk sk goruyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir