Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yıkık Bina Görmek

Rüyada yıkık yapı görmek neye işaret eder?

Selam. Ben 35 yaşında ilaç mümessili olarak çalışan bir kız çocuk babası erkeğim. İlginç bir rüya gördüm, yorumu için yardımınızı rica ediyorum.

Ben rüyamda bir yakınımızın evinin başka bir binanın üzerine doğru yıkıldığını gördüm. Yakınlarımdan herkes yaşıyordu ancak evin tam kırılma noktasında bir kadın ölmüştü. Sonra evin içine girip baktım, dışarı çıktığımda ev düzelmişti. Bu rüyanın iyi anlamı olduğunu mu gösterir bilemedim. Baktım diğer yorumcular evi ben yıkmadığım için farklı yorumladılar bilemedim.

Rüyada yıkık yapı görmek yorumu

Gördüğünüz rüya yaşamınızda manevi yönünüz ile maddi yönünüz arasında bir çelişki yaşadığınızı, kutsal değerler hakkında içinizde çatışmalar olduğunu, küçük bir ruhsal çöküntü yaşadığınızı ve bunu üzerinizden attığınızı / atmakta olduğunuzu ifade etmektedir. işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yapı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yıkık Bina Görmek” için 3 yanıt

ruyamda 5 ya da 6 katlı bır bınanın yıkıldıgını gordum herkez olmus sadece ust kattakıler yaralı ve ben aglayarak onlara yardım edıyorum sıkısmıslar falan bu bına bır kac kez sallandı ve yıkıldı sonra kosup yardım edıyorum yorumlarınız ıcın tesekkurler

amcamların evine gidiyoruz babam kardeşim içerde otururken bende kardeşimle sanırım dışarı cıkıyorum,o anda bina sağa doğru yıkılıyor ve deniz oluşuyor denize düşüyor,sonra o su çekiliyor ve bina yıkılırken babamla kardeşim içindeyken kafaları gözüküyor yaşıyolar yani hiç bişey olmuyor sonra enkaz da cantamı telefonumu buluyorum ama evin içindeki eşyalar görünmüyor.sizce anlamı nedir bu rüyanın?

Rüyamda babamlarin 3 katlı binasinin en üst katında direklerin kaçak olduğu için yıkıldığını gördüm ev saglamdi yalnızca direkleri yıkıyorlardi bu ne anlama gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir