Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bina Yıkılması

Rüyada bina yıkılması neyi temsil eder?

Rüyamda bir yapının yıkıldığını gördüm. Rüyada caddede yürürken karşımda ki bir yapı yıkıldı. Bende binanın yıkıldığını gördüm ve yanına gittim, binanın sadece yola bakan duvarları yoktu ama ben karşıdan hepsinin yıkıldığını görmüştüm. Yanına gittiğimde binanın sadece ön tarafının olmadığını gördüm. Korkuyorum, biraz yardımcı olun lütfen. teşekkürler. İrem. 28 yaşında bekar bayanım.

Rüyada yapı yıkılması nasıl yorumlanır?

İrem merhaba. Rüyada yapı yıkılması, bir binanın yıkıldığını görmek, reel yaşamda birtakım şeylerin aniden değişebileceğini ve her türlü değişime, farklılığa hazır olmanız gerektiğini temsil ederken sorunlar, çatışmalar, tartışma ya da hayal kırık kırıklığı karşısında güçlü olmak gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yapı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bina Yıkılması” için 4 yanıt

merhaba..
rüyamda okuluma dogru gidiyordum oraya düzlük bir alana yeni ıkı tane gri renkli çok yüksek binalar yapılmişti sona arkamı bir döndümki yıkılmış yerde dümdüz yatıyordu binalar. şişme balon gibi birşeylerden harf gibi şekiller yapmışlar fakat onlarda yıkılmış dağılmiştı renkleri kırmızıydı ordan geçen herkeze birtane alıp okula taşımasını söylüyorlardı bende bırtane yuvarlak gibi bir şeklı olani aldım ve götürdüm sizce bu ne anlama geliyor yardım edebilirmisiniz ? teşekkürler kübra 22 yaşında sevgilisi evlenmek üzere olan bekar birisiyım..

Rüyamda bir yılan gordum, yılan bütün binaları yıkıyordu, kaçmaya başladım ama sonunda kurtuldum, ne anlama geliyor bu?

Ömer selam, görmüş olduğun rüya hayatında bir şeylerin değişeceğini, ilk başta bunun seni korkutacağını ama sonunun hayırlı olacağını ifade etmektedir.

Merhaba ben ruyamda cok buyuk bı alana awm gıbı eglence etkınlıgı ıcın gecıcı sureyle bı bına gıbı bırsey yapıldıgını gordum ama bayagı yuksektı en ust kısmında erkek arkadasım da vardı o bınanın altı bostu kenarlarından temel olmustu ve ınsanlar altındaydı sonra temel sanırım tasımadı sallandı ve cokmeye basladı ben altındaydm kenara kactım ama sarsıntıdan bayılmıstım uyandıgımda ablam basımdaydı .ona ılk erkek arkadasımı sordum oldü demesınden cok korktum haberım yok dedı sonra bn kalktım elıme bır telefon aldım numarasını hatrladm ve aramaya calıstm ne yapsam ne etsem bastıgım tuslar numarayı yazmayıp harf yazıordu.daha sonra etrafımdakı herkzden tel ıstedım buldm aradım ama acmadı dha sonra onun ıyı oldugunu neredeyse 2,aydır uyudugumu ogrendım.bıda aradım actı konustu resmıydı ve kız seslerı gelıordu sonra arkadaslarımdan onun nerde oldugunnu ogrendım ve yanına gttım gıttıgı yer yangın merdıvenı gıbı ama cafenın ortasından cıkılıordu bı yerde destegı yoktu ve yerden yuksek demırden dar bır merdıvendı ordan cıkmaya basladm oda ınıordu bnı gordu oraya bı ekrkle ve yanında bı kac kız vardı cok sınırlendm ve orayı terk ettım pesımden kostu ama saklandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir