Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Binada Kaybolmak

Rüyada binada kaybolduğunu görmek neye delalet eder?

Merhaba ben dream. Rüyamda babam ve ben bir binadayız, sonra oradan, çıkıyoruz tam çıkarken benim aklıma mp3, telefon ve kulaklığımın (kulaklıkların rengi beyazdı ) bir odada kaldığı geliyor, babama “unutmayalım onları oradan alalım” diye söylüyorum. Odanın da kapısı kilitli, ben bunu biliyorum. Ya ben kilitlemişim ya da biri kitlemiş tam bilmiyorum, içerideki malzemelere bir şey olmasın çalınmasın diye, babamla odayı arıyoruz ama bir türlü odayı bulamıyoruz, bir bakıyorum biz babamla dışarıdayız yan yana giderken babamı kaybediyorum, bu seferde onu aramaya başlıyorum, bir kaç yere giriyorum “babam oradadır beni bekliyordur” diye ama bir türlü babamı bulamıyorum.

Sonra ben şuan okuduğum Ankara üniversitesi DTFC nin önündeyim, okul boş terk edilmiş gibi, ben diyorum ki içimden “burayı istemiyorum, nereden geldim ben buraya” diyorum, sonra oradan geçerken içimden “bende kayboldum, babamı da kaybettim, ne yapıcam şimdi” diyorum, “yanımda telefon yok kaldım burada tek başıma” diye üzülürken bir erkek çocuk yanıma geliyor, esmer biri “kayboldun dimi” diyor bana, bende çaresiz çocuğa bakıyorum sonra bana “al bu telefonu, ara haber ver birilerine” diyor.

Uzattığı telefonun kapağı koyu sarı renkteydi, benimde aklıma annem geliyor “annemi arayayım, babam aradıysa benim yerimi söylesin, ya o beni bulsun ya da ben onu buluyum, bir yerlerde buluşalım” diye aklımdan geçiriyorum, tam numarayı yazıyordum 03123 derken arıyorum telefon açılmadan uyandım. Rüyam biraz karışık ama yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada binada kaybolmak yorumu

Merhaba, rüyanızda bir çok olay ve unsur bulunmakta ve bunlar ana hatlarıyla kaybolmak, babayı kaybetmek, bir erkek çocuk ile karşılaşmak ve onun telefonunu kullanmak olmakla birlikte ana tema kaybolmuş olmanızdır ve;

Rüyada kaybolmak, kaybolduğunu, kendini kaybolmuş görmek kendini olayların akışına kaptırdığına, bu monotonluktan kurtulmanız gerektiğine işaret etmektedir.

Çok ilginçtir ki rüyanızın diğer unsuru olan esmer erkek çocuk sizin monotonluktan kurtulmanıza yardım edecek dostlarınız olduğunu göstermekte Rüyada erkek çocuk görmek , güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.

Telefon ise yapacağınız en önemli şeyin iletişim konusuna dikkat edip, arkadaş, dost ve yakınlarınızla irtibatı canlı tutmanız gerektiğini göstermektedir. Rüyanın unsurları: mp3, telefon, kulaklık, kilitli kapı, binada kaybolmak, babayı kaybetmek, babasını aramak, Ankara üniversitesi, terk edilmiş okul, erkek çocuğu, koyu sarı renk. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yapı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Binada Kaybolmak” için 4 yanıt

Rüyamda uzun zamandır görmediğim kuzenimin ünlü olduğunu gazeteden okudum. Sonra kuzenime haber veriyorum bir yerde buluşalım diye kuzenim ile buluşuyoruz, yolda yürümeye başlıyoruz, daha sonra yolumuzu kaybettik eve dönemeden uyandım. Bunu açıklar mısınız ne anlama geliyor. Lütfen.

Rüyada sevdiği kişinin kaybolduğunu görmek
Merhaba ben 29 yaşındayım bekarim, rüyamda sevdiğim kişi birden kaybolmustu, bende onu ariyordum fakat bir türlü bulamiyordum.

Nazlı merhaba, rüyada birinin kaybolduğunu görmek hayatınızda arzu ettiğiniz dengeleri kurmak için gerekli yetenek ve gücünüz olduğunu ancak bunun farkında olmadığınızı simgelerken hedeflerinize ulaşmak için biraz daha titiz davranmanın size çok yarar sağlayacağını temsil eder. Bakınız rüyada kaybolmak sayfası.

Merhaba ben ela rüyamda apartmanda kayboldum bir türlü çıkışı bulamıyorum tam “işte orda bi asansör var gelin ” dedim annem ve annemin arkadaşına onlar da geldi tam asansöre bincekken asansörün ortası kırılmış ayağımızı bassak düşecez yani tam o sırada bir adam gelin gelin ben size yardım ederim diyor biz de o adamı takip ettik ve adam bu tünelden gidin dedi ve bizde tünelden gittik ama tünel kaydırak gibiydi ve sonra bidaa baktım dışardayım ve rüyamı tekrar yaşamaya gidiyoruz annem ve arkadaşına durun gitmeyin daha yeni neler oldu görmediniz mi diyorum onlarda ” ne oldu ki ” diyorlardı lütfen hemen cevap yazın tabirciler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir