Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Bindallı Giymiş Birini Görmek

Rüyada bindallı giyen birini görmek ne demektir?

Merhaba, ben 20 yaşında bir bekar bir bayanım. Rüyamda en yakın arkadaşımı gördüm o da benim gibi 20 yaşında bekar. Rüyamda şarkı söylüyordu, yumuşacık sesi vardı, bindallı vardı üstünde, kafasında kırmızı bir şey vardı, saçları kabarık, yüzü küçük çocuk kadar güzeldi. Sırayla çıkıp herkes şarkı söylüyordu, bizden de arkadaşımı seçmişlerdi, böyle yüzü bebek gibiydi, çok güzel bir rüyaydı anlamı ne olabilir?

Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 20
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: bindallı, şarkı söylemek,sahne, güzel yüz

Rüyada bindallı giymiş birini görmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, rüyadaki arkadaşınız hakkında çok güzel gelişmeleri müjdelemektedir. Rüyada bindallı giyen birini görmek, görülen kişinin hayallerine kavuşacağına, onun hakkında güzel haberlere işarettir. Bakınız rüyada bindallı görmek rüya yorumu sayfası.

“Rüyada Bindallı Giymiş Birini Görmek” için 2 yanıt

İyi günler. Rüyamda eski sevgilimin kırmızı bindallı giydiğini gördüm. Bindallıyı annem almış “söyĺeyin de çıkarsın şunu” diyorum, küsüz onunla hiç konuşmuyoruz ve barışmak ister gibi bakıyordu. Bir de biz bir senedir konuşup evlenmeyi düşünürken başka istemeye gelen oldu ailesi oraya vermek isteyince ayrılmıştık. Teşekkürler.

Merhaba arkadaşım beni rüyasında yeşil bir bindallıyla gördü sandalyeler denizin ortasında nişan yapıyorduk ve ben çok mutluydum acaba ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir