Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bindiği Uçağın Düştüğünü Görmek Ve Korkmak

Rüyada bindiği uçağın düşmesi neye işarettir?

Rüyamda uçak yolculuğu yaparken uçak düşmeye başladı. O an öleceğimi öngördüm ancak korkumu bastırdım ve yanımda olan eski arkadaşımla kafalarımızı yüz yüze birleştirerek beklemeye başladım. Korkmuyordum ama ölecekmiyim merak ediyordum. Daha sonra uçak çakıldı ve gözümü enkazın dışında açtım. İçeride cesetler suratlarına kadar suyun içindeydi. Sağ kalıp kalmadığımı anlamak için cesedim uçakta mı diye merak ettim ve cesetleri kontrol ettim. Kendi cesedimide burnuma gelecek kadar suyun içinde buldum ve halime üzüldüm. Daha sonra annemin enkazın dışında mahzun bir şekilde enkazı izlerken gördüm. 22, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada bindiği uçağın düştüğünü görmek ve korkmak tabiri

Değerli arkadaşım, bu olağanüstü anlamlı rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Başlı başlına psikoloji derslerinden analiz edilmeye değecek kadar kıymetli bir rüya.

Rüyada uçak görmek, uçağa binmek ve uçak yolculuğu yapmak sizin şu anda gerçek hayatınızdaki seyahat, birilerini görmek, yeni bir yerlere gitmek, yaşamında küçük değişiklikler yapmak gibi dünyevi arzu, istek ve beklentilerin hakkında bilgi vermektedir ki zaten bu tür şeyler normal bir insanın yaşamı için olması gereken arzu ve isteklerdir. Bakınız uçak rüya tabiri sayfası.

Ancak uçağın düşmeye başlaması ve öleceğini düşünmek ise yaşamınızın psikolojik tarafı hakkında bilgi vermekte ve kendine belirlediğin yüksek hedeflerin seni mahvedebileceğini tahmin ettiğini, gerçekleşmesi çok zor olan bu amaçlarına ulaşmak için vereceğin emek, harcayacağın zaman, yaşayacağın stres ve sıkıntıların buna değip değmeyeceğini sorguladığını temsil etmektedir.

Uçak çakıldı ve insanlar öldü, suyun içindeki cesetler hoş bir görüntü olmasa da sana önemli bir mesaj vermekte ve gerçek hayatında kullanmadığın ve kullanmamak yüzünden iyice körelmiş (çünkü çok sayıda ceset var) bir özelliğin, bir yönün olduğunu ifade etmektedir. Burayı açmak gerekirse; mesela sen aslında çok iyi resim yapan belki de ünlü bir ressam olabilecek bir yeteneğin var ama çeşitli sebeplerle bunu değerlendirmedin ya da çok güçlü bir zekan – hafızan var, sen bu özelliğini kendine, ailene, ülkene belki de insanlığa yarar getirecek bir alanda kullanmadın diyelim ki ezbere gerektiren çok gereksiz bir alanda kullandın.

Rüyanın son bölümü ise yaşaman gereken ama yaşamaktan hep kaçtığın ilahi yüzleşmeyi temsil etmektedir ve demektedir ki “sana şu şu meziyetler verildi ama sen bunların kıymetini bilmedin, iyi değerlendirmedin”. Ancak görmüş olduğun bu rüya bana göre hala şansın olduğunu, hayatının muhasebesini yapıp, güçlü yanlarını daha çok kullanıp, zayıf taraflarını güçlendirmenin yollarını arayıp, tam huzur ve mutluluğa erişme şansın olduğunu anlatmaktadır. Yoksa neden bu rüyayı göresin?

Başarılar dilerim. Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerini buraya ekler misin?

“Rüyada Bindiği Uçağın Düştüğünü Görmek Ve Korkmak” için 2 yanıt

Ruyamda arabayla esım ben kızım gıdıyoruz, boş arazi kayalık dağlık bir yer, gıderken dort bes tane ucağın dustuğunu goruyorum, enkazını yanı. Sonrasında dusen ucaga bakmaya gıttığımde denızden buyuk bır dalganın geldıgı goruyorum ve hemen kayalıkların arasında bır yol varmıs o yola gırıyorum ve kosuyorum, hızlıca tırmanıyorum ve belıme kadar sakin bır su geliyor, bıttı. 32, Kadın, Evli, Bankacı.

Slm bende buna benzer bir rüya gördüm benim rüya da
Ucaktaydim ve uçak düşmeye başladı on taraf parçalanmış ti sanırım önden uçağın düştüğünü gorebiliyordum üstümde uçak düşerken aşırı bir baskı vardı korktum sonra uyandım tam yere cakilacakken.
bu ne anlama geliyor uçakla ilgili çok kötü yarumlar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir