Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Binek Araç Görmek

Rüyada binek araç görmek neye delalet eder?

Rüyamda erkek arkadaşım 2 sandalye arasında oturuyor ve üzerinde bir örtü var ve kurşun döküyorlar. Erkek arkadaşım beni çağırıyor “gel sende kursun döktür” diyor. Ben ise korkuyorum ve kaçmaya başlıyorum. O esnada bir binek araç bana çarpıp kaçıyor. O anda uyandım ben. Nasıl yorumlanabilir acaba, bunun manası nedir?. Teşekkürler şimdiden. 20, kadın, sevgilim var, öğrenciyim.

Rüyada binek araç görmek yorumu

Cemile merhaba, bu kısacık rüyanda birden fazla önemli unsur var, bunları sırayla açıklayacağım.

Rüyanda erkek arkadaşının kurşun döktürdüğünü görmüş olman aslında modası geçmiş eski düşünme tarzına sahip olan erkek arkadaşının sizi güç ve statü hedeflerinizden vazgeçirmeye çalıştığını simgelemektedir.  Rüyada kaçtığını görmen geçmiş dönemlerde yaşamış olduğun bir travmanın etkisini halen devam ettiğini gösterir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. Trafik kazası açıklaması sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Rüyada binek araç görmek hakkında çok geniş bilgi rüyada araba görmek sayfasında yer almaktadır, aynı şeyleri tekrar tekrar yazıp bilgi kirliliği yaratmamak için o sayfası okumanı rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir