Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bir Şeye Binmek

Rüyada bir şeye bindiğini görmek ne demek?

Rüyamda bir araca biniyorum ama metro mu? tren mi? uçan araba mı? net hatırlamıyorum, bu araç durakta duruyor ve saniyeler sonra hareket edecek ve rüyamda yüzünü göremediğim ve tanımadığım o şahıs cinsiyetini bile bilmiyorum önümden hemen araca biniyor ve bana da ”haydi bin” diyor, önce korkuyorum binmeye, hareket eder de düşerim diye ama biniyorum ve bilmediğim bu araç hemen hareket ediyor ve gidiyoruz. Bu arada ben 25 yaşındayım bekarım, tarih öğretmeniyim. Bu ara kafam karmakarışık özetle ruh halim bundan ibaret. teşekkürler.

Rüyada bir şeye binmek tabiri

Melis merhaba, rüyada otobüs, uçak, tren, gemi, metro, araba, bisiklet, motosiklet, kayık, tekne gibi bir taşıma aracına binmek ya da at, eşek, katır, deve ya da başka bir hayvana bindiğini görmek açıklaması için ilgili rüya tabiri sayfası incelenmelidir.

Rüyada bir şeye binmek, bindiğini görmek oldukça sık görülen bir rüyadır ve binilen şeyin niteliğine, binmeye yetkili olup olmamanıza, yere ve zamana göre yorumu değişir. Rüyada herhangi taşıma aracına bindiğini görmek gerçek yaşamınızda hayatınızın rotası ile ilgili bilgi verir ve binilen araca göre yorumlanmalıdır.

At, eşek, katır, deve gibi insan taşımaya uygun bir hayvana bindiğini görmek nasıl bineceğini bilerek, eğer ve yularını kullanarak biniyorsanız gerçek yaşamınızda ne istediğinizi bildiğinizi ve emin adımlarla ilerlediğinizi gösterirken; eyersiz ve semersiz olarak binmek ne istediğinize emin olmadığınızı, olayların akışına kapıldığınızı gösterir. Bu hayvanlara ters binmek ise ne istediğinizi bildiğinizi ancak hatalı yolda olduğunuzu simgeler. Koyun, keçi, inek, tavuk vb. binilmesi söz konusu olmayan bir hayvanlara binmek, bindiğini görmek gerçek yaşamınızda acımasız, sadist davranışlara sahip olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Bir Şeye Binmek” için 2 yanıt

Rüyamda sanırım bir üniversitedeyim sonra bir ormanlık alan sanırım çok güzel kahve renkli büyük heybetli bir at görüyorum atın yanındayım ve atı okşamaya başlıyorum çok sevdiğimi ve binmek istediğimi söylüyorum ve kendi başıma biniyorum at birden şaha kalkıyor sonrada yürümeye başlıyor ayaklarımla dürterek koşturuyorum bazen . Rüyada atı gördüm atlara hayranlığım başladı etkisinde kaldım sanırım . 17 yaşındayım , Öğrenciyim , bekarım ruh halim çok Üzgün

Mercan selam, sağlıklı bir yorum için rüyanızı rüya gönder sayfasında göndermeniz daha doğru olacaktır. Burası sadece yorum ekleme alanıdır. Rüyanız hakkında bilgiyi at rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir