Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bir Adamın Karısını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada bir adamın karısını öldürmesi neye işaret eder?

Merhaba 3 gün önce yine sizinle önem verdiğim bir rüyamı paylaşmıştım rüyada kuran okumak ile ilgiliydi. Bu rüyanın ertesi ve daha ertesi günü yine 2 farklı rüya gördüm ve çok ilginçti. Yani Kuran rüyasıyla birlikte anlatacağım bu rüyaları arka arkaya gördüm. Güzel yorumlarınız için şimdiden şükranlarımı bildirim ağzınıza ve emeğinize sağlık demek istiyorum. Ayrıca sitenizi paylaşabileceğim herkesle paylaşıp yaymaya çalışıyorum emin olun bunu da içten gelerek gerçekten çok beğendiğim için gönülden herkese imrenerek anlatıyorum. Şimdi rüyalarıma geçmek istiyorum.

Kuran rüyasını gördüğüm günün ertesi günü rüyamda, Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde yüzüyordum. Yüzdüğüm alanda küçük küçük bir çok balıkta vardı ve vücuduma değdiğini hissediyordum. Daha sonra sudan çıkıyordum ve kendime şaşırıyordum nasıl girebildim diye. (Normal şartlarda havuz dışında deniz ya da nehir gibi göl gibi hiç bir yerde çok yüzmem ayağıma bir şey değme canlı bir hayvanın teması ve tiksinme fobisi vardır bende ondan olsa gerek) Kendi kendime şaşırıyorum nasıl girdim yüzdüm diye. Yanımda aileden birileri vardı tam emin değilim kim olduğundan ilerleyen süreçte bir daha suya girmek için bana ısrar ediyordu ama ben sanırım tam emin değilim balıklar bana değer huylanırım diye girmek istemiyordum. Ama ilk girdiğimde öyle bir şey hissetmiyordum ve çıktığımda kendimi cesaretli bulmuştum. İkinci ısrarda neden girmediğimi çok ayırt edemiyorum ama bir korku huylanma tarzında bir şeydi bundan eminim ama neyin üzerine ondan emin değilim. Suyun rengi mavi yeşil arası bir renkti şimdiki hali gibi extra bir mavilik veya kirlilik veya berraklık yoktu. Şuan nasılsa rüyada da aynen öyleydi.

Bu rüyayı gördüğümün ertesinde ise çok garip bir rüya ördüm gördüğüm en ilginç rüya diyebilirim. Rüyamda bir adam karısı mı sevgilisi mi nişanlısı mı bilmiyorum ama çiftlerdi yani, adam kadını öldürüyordu. Deniz kenarında kumsalda kadın diz çökmüştü ve adam ayakta ona öfkeli bakıyordu ama tatlı bir kıskançlık vardı aralarında. Sonra adam kadını kıskandığı için öldürdü. Öldürme şekli çok garipti, adamın elinde çok uzun bir sopa vardı aynen oklava gibi ama çok çok daha uzun. O sopayı kadının ağzına sokuyordu ve kadın ölüyordu. Ama ilginç tarafı ben korkmuyordum, orada sopanın uzunluğu ve adamın öldürme şeklinin garipliği dikkatimi çekmişti ve sanki karşımda olmamış gibi soğukkanlı idi. Ve ikisini de hiç tanımıyordum. Aslında çok hoş bir çiftti, birbirlerini seviyorlardı ve kıskanıyorlardı, adam çok gereksiz yere öldürdü kadını ama hiç dramatik gelmedi bana, sadece şaşırdım ve aklım o sopanın uzunluğunda kaldı. Sonra o sopayı elime aldım ve şunu söyledim ” ya bu sopa nasıl bu kadar uzun olabilir, kadının resmen bütün organlarına kadar girdi nasıl oldu bu” diye şaşırıyordum, tekrar sopa elimde şunu söyledim yanımda annem vardı anneme şunu söyledim “Madem bu sopa bu kadar uzun o zaman bu sopayı yukarıya kaldıracağım bulutlara değerse” demek ki gerçekten çok büyük bir sopa ve kafamı kaldırdım gökyüzü bembeyaz bulutlar sopayı kaldırmam ile sopanın yarısı bulutun içine gömüldü ve hayret ettim anneme “anne bak bulutlara değdi bu sopa gerçekten de çok uzunmuş çok büyükmüş dedim” ve sopa bulutlara değdiğinde sanki bir kar kümesinin içine girmiş gibi oldum, ilk kez bulutlara yakın olmamın onlara ulaşabilmenin mutluluğu vardı yüzümde ve kendimi çok özel hissettim, benden başka kimse dokunmamıştır ama ben dokunabildim dedim, hatta sonra tekrar çıkardım sopayı bulutun içinden bulutta sopanın şekli çıktı delik açıldı ve resmen bir kardı, kardan farkı yoktu. Aslında gördüğüm bu rüyada ölüm sahnesi beni çok bağlamıyordu bulut ve sopanın uzunluğu ve çok temiz bir manzaraydı deniz kumsal bulut çok hoşuma gitmişti, sanki yanımda birini öldürmemişler gibi hiç kendimi kasmadım ve onlarda kötü değillerdi, birden bire adam gereksiz bir tavır sergiledi, belkide kadın ölmedi sadece boğazına soktuğunu gördüm.

Çok teşekkür ederim çok uzun oldu ama her detayına kadar anlatmak istiyorum açıkmmaya çalışıyorum ki sizin içinde benim içinde açıklayıcı olsun. Allah razı olsun. Teşekkürler.

Cinsiyet: Bayan
Yaşım:24
Medeni durum: Bekar
Mesleğim: Moda
Ruh halim: 7 yıldır olmasını istediğim ve hiç dilimden düşürmediğim bir isteğim, duam var sevdiğim insana kavuşmak ama maddiyat ve bir iki manevi sıkıntı var en büyüğü maddiyat ve çok beklediğim için bir gelişme kaydedemediğim içinde kendimi çok çaresiz ve yorgun hissediyorum hayatımdaki her şeyin güzel olması bu isteğime bağlı olduğu için hiç bir şeyden zevk alamıyorum ara ara kendimi motive ediyorum ama sonra yine bırakıyorum kendimi. Yani şuan ki ruh halim tamamen oraya endeksli ve hep onun gerçekleşmesi için dua ediyorum imkansız olduğunu bile bile bırakmıyorum olacağına çok inanıyorum ama bir o kadar da imkansız görünüyor bu da bütün yaşantımı alt üst ediyor inanç var ama hiç bir gelişme yok.

Rüyada bir adamın karısını öldürdüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanızı çok düzgün cümleler ve detaylarıyla gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Birinci rüyanız çok hayırlı haberler vermekte ve yaşamınızın bir yönünde iyileşmeye, kimi şeylerin ya da durumlarda iyiye, güzele gidişi müjdelemektedir. Çünkü rüyadaki tüm unsurlar birbiri ile mükemmel uyumlu ve hayırlı şeylere işarettir.

Rüyada karısını öldüren adamı gördüğünüz bölüm, gerçek hayatınızda düşünce tarzınızda kimi yanlışlar olduğunu, duygularınızın ağır bastığı kararlarınızda hata yapma ihtimalinin yüksek olduğunu ve bu yüzden mantığınız ile duygularınız arasında her zaman dengede olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada sopa görmek, rahat, mutlu ve bol paralı bir yaşam sürmek anlamına gelir. Alternatif olarak sopa görmek erkeklik organı ve cinsiyete karşı tavrınızı simgeleyebilir. Bakınız sopa görmek yorumu.

Rüyada insan öldüren birini görmek, saldırgan veya içine kapalı bir kişiliğiniz var ise, bu yönünüzü nasıl kontrol altına alırım diye bir çalışma içinde olduğunuzu simgeler. Adam öldüren birisini görmek, aynı zamanda öfke kontrolünü kaybetmiş bir ruh halinde bir başka insanı öldürmenin hem karşımızdaki kişiye hem kendimize ne kadar acı vereceğini yeniden düşünmek gerektiğini işaret eder. Adamın karısını öldürdüğü sopayı eline almak, bulutlara dokunmak ve diğer olaylar, gerçek yaşamınızda imkansız olarak düşündüğünüz kimi şeylerin aslında gerçekleşme imkanının olduğunu temsil etmektedir.

“Rüyada Bir Adamın Karısını Öldürdüğünü Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda eşimin başka birine aşık olduğunu öğreniyorum, sonra bir evde oturuyoruz, eşimin yanında aşık olduğu adamda var, ben eşimin boğazını sıkıyorum balkondan aşağıya atıyorum, adamında boğazını sıkıp onu da aşağıya atıyorum, sonra eşimin yanına gidiyorum, öldüğünü görüyorum ama adama hiç bakmadım, sonra uyanmışım ne manaya gelir lütfen yorumunuzu bekliyorum. Teşekkür ediyorum iyi geceler. 34, Erkek, Evli, Çalışıyor

Özcan selam,
Gördüğün rüya iki konuda mesaj vermektedir.
Birinci mesaj; görmüş olduğun rüya eşinle aile hayatında bir konuda kendini suçlu hissettiğini temsil etmekte ve bu suçluluk duygusundan bir an önce uzaklaşmak gerektiğini anlatmaktadır.
İkinci mesaj ise; şu anda gerçek hayatında bir öfke patlaması yaşamak üzere olduğunu göstermekte, kendine ve çevrene zarar vermemek için öfkeni kontrol etmeyi başarman gerektiğini anlatmaktadır.

Ruyamda bir adam karısını olduruyor ama ben gormedım, mahallede herkes korkudan benım evıme saklanıyor, cıkarmaya calışıyorum gıtmıyorlar, sonra cok korkuyorum onlar dısarı cıkıyor fakat benım evımın kapısı menteseden ayrılıyor kapıyı kapatamıyorum.

Merhaba rüyamda ben ve arkadaşım polislerle bir eve gidiyorduk ve evde banyoda bir adam kendini asmıştı adamın yüzü kemik gibiydi direk kafamı çevirdim ve o adam eşini önce kezzaplı yakmış orayı görmedim duydum sonrada kendini asmış adam eşini kezzaplı yaktığını duydum pililerden bu yüzden dayanamayıp kendini asmış uyandığımda çok korktum yorumlarsanız mutlu olurum

Ben bir aile ile ilgili bir rüyamın anlamını öğrenmek istiyorum. Yaklaşık 2 ay önce onlarla ilgili bir rüya gördüm. Bizim sokağın üstün de aile apartmanları olan bir komşularımız var. Bu komşularımız Allah dostu ve dindar insanlar. İyi insanlardır. Rüyam da deprem oluyordu fakat fazla şiddetli idi. Ben dışarı çıkıyordum. Ve bi an kendimi onların binasının orada buluyordum. O komşularımızın binası yamulmuş bir şekilde çökmeye hazır duruyordu. Sonra kalktığım da bu rüyamın tabirlerine bakmak istedim. Ve yakınlarımızdan hasta olan bir kişinin vefat edeceğini tabir eden pek çok sayfalar okudum. Bundan iki gün sonra o bina da en yaşlıları Hacı amca hastalıktan vefat etti. Şimdi de o komşularımızla ilgili yine bir rüya gördüm. Hacım amcanın bir torunu var, bu torunu evli ve bir ara karısını dışarıda saçından çekip sürükleyerek işkence çektirmişti(yani araları pek de iyi değil). Rüyamda da bu torununu gece karanlığın da hanımını dışarıda yine sürükleyip bıçaklarken görüyorum. Bundan neredeyse 10 saniye sonrada ailesi araba ile geliyor öldüğünü görüp ağlamaya başlıyorlar. Fakat rüyamda zihnimde şunu biliyorum ki karısı ona göre fazla utangaç ve sakin, saf olduğu için ondan bıkıp böyle bir sinirle bu işe kalkışıyor. Rüyamda böyle bi düşünce ile izledim bu olayları. Bu komşularımızı görmemin sebebi nedir? Rüyalar gördükten 2 gün sonra her rüyamdan gerçek rüya da etkiler, rüyalar, ölümler gerçekleşiyor. Anlamını bir de size sormak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir