Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bir Adaya Gitmek

Rüyada bir adaya gittiğini görmek nedir?

Ben rüyamda ailemle ve arkadaş grubumla (okuldan tanıdığım tanımadığım yaşıt kişiler son 1 haftada 5 farklı mekan gezdiğim için herhalde) bir adaya gidiyorduk, adanın yanında 2 küçük ada vardı, birinde helikopter pisti birinde ise ufak gemilerin gelebilmesi için yapılmış liman gibi bir şey vardı. Gemiden indim (bindiğimi hatırlamıyorum) ana adaya kayıkla geçtik orada ailemle dolaştım bir süre sonra cosplayer (cosplay yapan farklı kıyafetler giymeyi seven ve sürekli bir karaktere benzemeye çalışmaktır bunu yapana da cosplayer denir) çok güzel bir kızla tanıştım, mavi saçlıydı, büyük ihtimalle saçı peruktu bana ondan 1 yaş küçük ikiz kardeşlerinin bana hayran olduğunu falan söyledi (neden hayran bilmiyorum) biz çok güzel sohbet ediyorduk, birden ailesiyle birlikte adayı gezmeye tarihi yerleri falan görmeye karar verdik, ailesi de cosplayla uğraşıyordu, ailecek seviyorlardı çok hoş sohbet insanlardı.

Bir süre dolaştıktan sonra geri dönmeye karar verdik, döndüğümüzde adada bizden sonra bir sürü insan katılmıştı, normalde ıssız olan adanın mekanında ufak bir stadyum ve etrafı park buldum 19 mayıs gibi bir bayramın kutlamaları vardı ve tvde de arada Ankara’daki gösteriler arada da bu adadaki gösteriler gösteriliyordu. Parktaki banklardan birinde de benim yanımda olan kızın kız arkadaşı yan banktaki erkeklere ilgiyle bakıyordu, biz kızla yemek yemeğe karar karar verdik, stadyumun bulunduğu yokuştan aşağı indikten sonra üstü kapalı bir mekan bulduk, orada yemek yerken kıza baktığım anda benim okulumdan olan küçükken onu kız kardeşim olarak gördüğüm, benden 1 yaş küçük sarışın bir kıza dönüştü ama tanıştığım kızın ailesi bu kızın ailesi değildi, sonradan ise birinin beni çağırmasıyla uyandım.

Öncelikle cosplay veya cosplayer terimlerini hiç bir yerde bulamadım, rüyamdaki birkaç şeyin anlamını öğrendim ama bir de buraya sormak istedim zahmet olmazsa yorumlar mısınız? Anahtar kelimeler:helikopter pisti, ufak liman,büyük beyaz gemi,gezi,ada,aile,mavi saç,sarı saç,milli kutlama,tarihi yerler,lokantada yemek yemek,ilgiyle bir kızın 2 erkeğe bakması,hayranlık duyulması. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci, huzurlu, mutlu.

Rüyada adaya gitmek yorumu

Alp merhaba,
Rüya tabirleri, yüzyıllar süren bilgi birikiminin (biz batı kaynaklarını göz önünde tutuyoruz) derlenmesiyle ortaya çıkmıştır. Yani konuyla ilgilenen üstatlar yıllarca incelemişler; rüyada deprem görüldüğünde ne oluyor? kişi neden rüyasında deprem görür? vb. Sonra bu bilgiler derlenmiş, bir araya getirilmiştir. Dolayısıyla çok yeni veya çok sınırlı bilinen cosplay veya cosplayer rüya tabirini araman anlamsız olur. Burada sen bize bir katkıda bulunabilir, neden bunları gördüğün ya da bunları gördükten sonra neler olduğunu bize yazabilirsin. Ayrıca rüyada ada görmek sayfası ilgini çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir